Jump to content
andyln

Nightwish na Sporcle

Recommended Posts

Witajcie, szanowni fani!

 

Przygotowałem ostatnio kilka muzycznych quizów na serwisie Sporcle, którymi chętnie się z wami podzielę.

Dotyczą one tekstów piosenek - mając podany fragment tekstu należy wybrać z listy fragment, który w piosence następuje po nim.

Nie jest wymagana rejestracja, po prostu naciskamy przycisk "play quiz" i do boju.

 

Starałem się tak dobierać fragmenty, aby pochodziły one z każdego etapu twórczości zespołu, zarówno z tych bardziej, jak i mniej znanych piosenek. Generalnie jeżeli ktoś zwraca uwagę na teksty to nie powinien mieć wielu problemów.

 

Do rzeczy: quiz dotyczący Nightwish: https://www.sporcle.com/games/andyln/follow-that-lyric-nightwish

 

A także, dla zainteresowanych, podobny quiz dotyczący solowej twórczości Tarji: https://www.sporcle.com/games/andyln/tarja

 

 

Proszę również o dzielenie się wynikami i komentowanie w taki sposób, aby nie zdradzać odpowiedzi ułatwiając innym zadanie

Miłej zabawy!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajne ::) Miałam 75%, co nie jest jakimś strasznym failem, ale dobrze też nie jest ::)

Ktoś grał? Pochwalcie się wynikami

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tarjowy quiz już kiedyś zaliczyłam, ale wciąż nie jest idealnie, bo  "tylko" 90 %. Znowu dwie linijki mi się pomieszały :P

W Nightwishowym "porażka" - 65 %. Chyba muszę się uważniej skupić na tłumaczeniach Tuosiowych liryków :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście bardzo fajny quiz, zagrałabym jeszcze :D udało się 100%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Even Tina Turner agrees: you're simply the best!

 

Udało mi się odgadnąć wszystkie ;) Nie ukrywam, że był tu obecny pierwiastek szczęścia, bo niektóre liryki dobierałem do rymu albo zgodnie z kontekstem... ;)

 

Tarjowe liryki mnie pokonały: 59%

No cóż... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nightwish 100%, ale nie mogło być inaczej. :D Tam był też tekst coveru, czyli tak nie do końca nw.

 

Za to Tarja tylko 13%, od strony lirycznej Tarja nigdy nie byłą interesująca, więc tyle co ze słuchu pamiętałem, jak widać niewiele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nightwish na 90%, Tarji nawet nie próbuję xD Nigdy nie pociągała mnie jej solowa twórczość, znam tylko kilka utworów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.