Jump to content
Sign in to follow this  
beatag60

Ursynalia, Warszawa 2012

Recommended Posts

Dojechałam na 20stą, ekipa Najtłiszowa czekała (min z MoR) Do koncertu NW było jeszcze 4 godziny, więc przekrzykując min. In Fames i Ilusion opowiadaliśmy sobie o codzienności i o NW oczywiście też. Na Ilusion wdarliśmy się na pozycję: drugi rząd od barierek i się zaczęło: Tuo w kapeluszu jak mag zaczarowanego świata muzyki, Marco lekki i swobodny jak zawsze i Anette jakby bezsilna i mało „zaangażowana”- tym razem mnie „wkurzała”( chora, jak zwykle). Ale fakt bycia tak blisko sporo rekompensował, widziałam grający zespół z odległości 20metrów?

Z perspektywy czasu: na miejscu NW od Polski wiałabym jak najdalej dlaczego?

Rozgoryczenie z potraktowania mojego idola jak „gówniarza” miesza mi mocno w uczuciach!

Organizator Ursynaliów zachował się bardzo nie profesjonalnie, szlag by mnie trafił jakby ktoś popędzał mnie, żebym się pośpieszyła jeśli miałabym mieć wyjątkową/gwiazdorską rolę- unikałabym takich kontrahentów „jak ognia”, czułabym się śmiesznie!

Żal mi chłopaków- ściągnęli swój pełny ekwipunek, żeby zaprezentować się nam w pełnej krasie a masa rekwizytów okazała się nie potrzebna! No! mnie jest głupio za Polski bałagan i kompletny brak profesjonalizmu?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.