Jump to content
Sign in to follow this  
Adrian

Akcja: Wyślij pocztówkę do zespołu!

Recommended Posts

Organizujemy akcję, w której możecie do nas nadsyłać pocztówki z Waszych miejscowości lub z wakacji do poszczególnych członków zespołu. Wystarczy, że wyślecie ją do nas do 20 sierpnia na adres:

 

 

Beata Chodkowska "Łezka"

Dream Emporium

20-006 Lublin

ul. Kołłątaja 5

Prosimy o zaznaczenie do kogo ma być dostarczona: Floor, Marco, Tuomas, Emppu, Troy, Kai.

 

Pocztówki przekażemy podczas tegorocznej edycji Czad Festiwalu.

 

pocztowka-nw.png

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
A można przekazać 6 pocztówek dla każdego członka zespołu z osobna? :D

Jasne ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście popieram akcję, bo uwielbiam wysyłać pocztówki, kartki, listy, paczki,itp. ;) ! Taka trochę staroświecka jestem w tej kwestii. Możecie liczyć na kartki z wakacji dla wszystkich członków zespołu!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś z Was już coś wysłał albo zamerza? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zamierzam, ale póki co siedzę w Strzelcach Opolskich, a tu nie ma nic ciekawego. Jak gdzieś pojadę, to kupię im ładną pocztówkę :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też wyślę, dla każdego członka zespołu po jednej. Mam kilka malowniczych zdjęć mojej okolicy. Postanowiłam zanieść je do fotografa i wywołać pocztówkowo. Będą wszystkie w jednej kopercie, żeby się nie pogubiły ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie udało mi się wysłać pocztówkę (taką trochę nietypową) do zespołu. Zdecydowałam się na jedną, skierowaną do wszystkich członków NW. Mam nadzieję, że nadmorska poczta nie będzie się zbyt ślimaczyć i przesyłka dotrze na czas ;)

Fajna akcja :-) Pozdrawiam wakacyjnie wszystkich użytkowników forum.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie kartki doręczymy i wrzucimy z tego relację. Dzięki wszystkim, którzy wzięli udział! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.