Jump to content
Sign in to follow this  
Taiteilija

Konkurs Świąteczny

Recommended Posts

Na oficjalnej stronie Tuomasa:TUTAJ

pojawił się dziś gwiazdkowy konkurs dla fanów, a nagrody to prawdziwa gratka dla fanów! Przystąpiłam do udziału, ale przyznam, że pytania są dosyć trudne (ze względu na fantastyczną nagrodę główną zapewne ;) ).

Udało mi się odpowiedzieć na wszystkie poza jednym - ostatnia melodia z pytania audio to dla mnie zagadka - przekopuję internet w poszukiwaniu.

Jeśli ktoś chętny podjąć walkę o nagrodę główną to życzę powodzenia!Przyda się ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nagrody świetne... Kto jak kto, ale ludzie ze strony Tuomasa potrafią zaskoczyć. :) Dzięki za info, Taiteilijan! Zaraz podrzucę info na fanpage'u. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taiteilijan!

Miło mi, że pomogłam, ale mimo wszystko nie jestem mężczyzną; mój nick to Taiteilija ("artystka" - płeć wybitnie żeńska), a nie Taiteilijan ("artysta" - samiec) :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda ma to, że na naszym fanpage'u zrobiłem ten sam błąd. :) Wybacz, Taiteilija, ale zawsze mam w głowie tytuł "Kuolema Tekee Taiteilijan" - stąd pomyłka. :) Postaram się poprawić. :)

 

Test mam prawie rozwiązany. Większość odpowiedzi można znaleźć na naszej stronie. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma sprawy!Pomyłka absolutnie usprawiedliwiona :) . Wszystkie odpowiedzi do testu znam poza tym ostatnim kawałkiem - enigma diabelska!:dodgy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.