Jump to content
Sign in to follow this  
Nightfall

Lord of Lost

Recommended Posts

Kolejny zespół, który poznałam dzięki Spotify:cool:

 

Kraj:

Niemcy / Germany

 

Data powstania:

2008

 

Gatunek muzyczny:

glam rock, Gothic Rock

 

Skład zespołu:

 

Chris Harms - wokal, gitara

Sebsta - gitara

Sensai - gitara

Class - bas

Any - perkusja

 

Chris ‘’The Lord’’ Harms wyznaczył sobie jasny cel, chciał stworzyć nową platformę emocjonalnego, pięknego i uroczego dark rocka. Zanim jednak w 2008 roku powstał zespół Lord Of The Lord, Chris zbierał doświadczenie jako wokalista i gitarzysta industrial/rockowego bandu Philiae (1999-2004). Następnie jego kariera muzyczna zaczęła nabierać tempa w 2004 roku jako wokalista, gitarzysta i producent zaistniał w glam/rockowej grupie Pleasures a w roku 2007 był już gitarzystą w kolejnym zespole - Big Boy. Od 2006 roku Chris dodatkowo udziela się wokalnie również w niemieckim elektro/industrialnym projekcie UnterART. Jednak dopiero w Lord Of The Lost Harms razem z Sebstim (gitara), Classem (bas), Aną (perkusja) i kolegą Sensaim (gitara) z zespołu The Pleasures, powołuje do życia swoje własne muzyczne wizje pozwalające mu na oddychanie świeżym gotyckim rockiem (dane:http://alternation.pl/lord-of-the-lost,id,254,artysci.html).

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

 

I mój fav ♥

[video=youtube]

 

Znacie? Lubicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

See You Soon znam od jakiegoś roku kiedy to odkryłam kapelę i mimo że kawałek jest bardzo sympatyczny nie sięgnęłam po inne. Trzeba będzie nadrobić?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.