Jump to content
Evi

Wspólny wyjazd - łączmy się w grupy!

Skąd jedziesz?  

55 members have voted

  1. 1. Skąd jedziesz?

    • Zachodnio-Pomorskie
    • Mazowieckie
    • Lubuskie+Wielkopolskie
    • Kujawsko-Pomorskie+Pomorskie
    • Warmińsko-Mazurskie
    • Podlaskie
    • Dolnośląskie+Opolskie
    • Śląskie+Małopolskie
    • Łódzkie+Świętokrzyskie
    • Lubelskie+Podkarpackie


Recommended Posts

OKOLICA OF STOLICA

 

Czyyli szukam ludzi którzy wracają od razu po NW do Warszawy, lub chcą radośnie pognić lub pokwitnąć na dworcu w Dębicy w oczekiwaniu na ciapąg ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piła, Piła! Jedzie ktoś z Piły / okolic? Przewiduję podróż pociągiem lub jeśli się uda samochodem, zainteresowani pisać, RAZEM raźniej! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lublin - Czy ktoś jedzie busem/pociągiem/samochodem? Szukam towarzystwa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie wszystkich.

Poważnie zastanawiam się nad kupnem biletu na koncert ale najpierw chciałbym znaleźć jakieś towarzystwo bo samemu trochę smutno. Jechałbym z Lublina. Mogę wziąć samochód lub ewentualnie do kogoś dołączyć. Wybiera się ktoś z wojwództwa lubelskiego?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak wynika z ankiety sporo osób się wybiera z Lublina:) Proponuję zadeklarowanych zaczepić na pm?

Share this post


Link to post
Share on other sites

bzyk91- chciałam Ci odpisać na PW, ale pojawia się, że masz wyłączone otrzymywanie wiadomości. Jak wyżej pisałam, bardzo chętnie wybiorę z się z kimś z Lublina ;)

 

Rzeczywiście można sprawdzić wyniki ankiety, nie zauważyłam tego. W takim razie biorę się za PMowanie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Internet mi sfiksował i w każdej chwili może odejść w siną dal więc napiszę tu zamiast każdemu na priv:)

Miałam jechać z Zamościa(pociągiem) ale właściwie mogę podskoczyć do Lublina na zbiórkę ogólną, jeśli kilka osób by stamtąd jechało:) to tylko 90 km dalej a naprawdę mam wszędzie tak daleko, że to nie robi mi różnicy. Z Zamościa jest fajne, bezpośrednie połączenie pociągiem do Dębicy z dobra godziną przyjazdu na miejsce. A jak w Lublinie?(myślę o pociągu , bo to fajna sprawa dla grupy osób:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybiera się może ktoś z Krakowa i ma dwa wolne miejsca? Bardzo mi zależy żeby jechać razem z jakąś fajną ekipą na miejsce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xadras ja mam plan się wybrać z Krakowa ,więc jakby co możemy razem ,choć jak na razie nie mam potwierdzenia że jadę ,ale jak pojadę to możemy razem jak chcesz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z miłą chęcią. Jeśli tylko masz wolne miejsca i chęć zdobycia barierek to ja się piszę :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

tylko że ja mam plan jechać autobusem ,więc miejsc jest sporo ,a co do barierek to wiadomo im bliżej tym lepiej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Internet mi sfiksował i w każdej chwili może odejść w siną dal więc napiszę tu zamiast każdemu na priv:)

Miałam jechać z Zamościa(pociągiem) ale właściwie mogę podskoczyć do Lublina na zbiórkę ogólną, jeśli kilka osób by stamtąd jechało:) to tylko 90 km dalej a naprawdę mam wszędzie tak daleko, że to nie robi mi różnicy. Z Zamościa jest fajne, bezpośrednie połączenie pociągiem do Dębicy z dobra godziną przyjazdu na miejsce. A jak w Lublinie?(myślę o pociągu , bo to fajna sprawa dla grupy osób:)

 

Z Lublina jest kilka połączeń do Dębicy. Czas podróży to ok. 4 godzin. Koszt w jedną stronę w przypadku biletu normalnego to ok. 40zł, a ze zniżką studencką ok. 20zł. Nie wiem jak sprawa cenowo wygląda z samochodem. Jeśli nie wychodzi dużo drożej, to mi odpowiadają obie opcje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites


A o której planujesz wyruszyć?

 

Pewnie koło południa bo mam 4 godziny drogi przed sobą

Share this post


Link to post
Share on other sites

Internet mi sfiksował i w każdej chwili może odejść w siną dal więc napiszę tu zamiast każdemu na priv:)

Miałam jechać z Zamościa(pociągiem) ale właściwie mogę podskoczyć do Lublina na zbiórkę ogólną, jeśli kilka osób by stamtąd jechało:) to tylko 90 km dalej a naprawdę mam wszędzie tak daleko, że to nie robi mi różnicy. Z Zamościa jest fajne, bezpośrednie połączenie pociągiem do Dębicy z dobra godziną przyjazdu na miejsce. A jak w Lublinie?(myślę o pociągu , bo to fajna sprawa dla grupy osób:)

 

Z Lublina jest kilka połączeń do Dębicy. Czas podróży to ok. 4 godzin. Koszt w jedną stronę w przypadku biletu normalnego to ok. 40zł, a ze zniżką studencką ok. 20zł. Nie wiem jak sprawa cenowo wygląda z samochodem. Jeśli nie wychodzi dużo drożej, to mi odpowiadają obie opcje :)

 

Z racji tego, że w piątek pracuję do 14:00 (ewentualnie do 13:00), w moim przypadku w grę wchodzi raczej tylko podróż samochodem. Gdyby znalazły się jeszcze trzy osoby chętne na podróż ze mną, myślę, że koszt zamknąłby się w okolicach 50 zł od osoby (razem z powrotem) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Internet mi sfiksował i w każdej chwili może odejść w siną dal więc napiszę tu zamiast każdemu na priv:)

Miałam jechać z Zamościa(pociągiem) ale właściwie mogę podskoczyć do Lublina na zbiórkę ogólną, jeśli kilka osób by stamtąd jechało:) to tylko 90 km dalej a naprawdę mam wszędzie tak daleko, że to nie robi mi różnicy. Z Zamościa jest fajne, bezpośrednie połączenie pociągiem do Dębicy z dobra godziną przyjazdu na miejsce. A jak w Lublinie?(myślę o pociągu , bo to fajna sprawa dla grupy osób:)

 

Z Lublina jest kilka połączeń do Dębicy. Czas podróży to ok. 4 godzin. Koszt w jedną stronę w przypadku biletu normalnego to ok. 40zł, a ze zniżką studencką ok. 20zł. Nie wiem jak sprawa cenowo wygląda z samochodem. Jeśli nie wychodzi dużo drożej, to mi odpowiadają obie opcje :)

 

Z racji tego, że w piątek pracuję do 14:00 (ewentualnie do 13:00), w moim przypadku w grę wchodzi raczej tylko podróż samochodem. Gdyby znalazły się jeszcze trzy osoby chętne na podróż ze mną, myślę, że koszt zamknąłby się w okolicach 50 zł od osoby (razem z powrotem) :)

 

A ile trwa podróż samochodem? Ja bym chciała dotrzeć na miejsce tak, żeby zobaczyć Ensiferum, oni grają o 16:30 o ile dobrze pamiętam. Koszt dla mnie jest ok, jeśli byśmy jechali w 4 osoby ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie mała zmiana planów i z całego festiwalu jadę na Nightwisha powrót do Lublina i Ponowny wyjazd na Sabaton.

Jak dla mnie preferowanym środkiem transportu jest jednak auto gdyż 27 muszę być w Lublinie i pomimo posiadania karnetu namiotowego nocleg nie wchodzi w gre.

Mogę być zarówno kierowcą jak i pasażerem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To się fajnie składa, bo my chyba nie mamy 4 osoby z Lublina ::) Dobrze mówię?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze mówisz, to teraz już mamy komplet ;) Zostaje tylko do dogadania między panami, który z nich będzie kierowcą i możemy jechać :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okazuje się, że mi się posypał transport, więc mam pytanie: czy jedzie ktoś z okolic Opola albo z Krakowa na cały festiwal? Chętnie pojadę pociągiem, ale jednak 4,5 godziny samej mi się nie uśmiecha... Już pomijając fakt, że mama mnie nie puści. Anyone? Upiekę ciastka. (A że to mi się nigdy nie zdarza, będzie to akt wielkiego poświęcenia, doceńcie, potencjalni towarzysze). ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.