Jump to content
Evi

FAQ

Recommended Posts

W tym wątku postaramy się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania dotyczące koncertu Nightwish w Polsce na Czad Festiwal w Straszęcinie. Jeśli macie inne pytania to zadawajcie je, proszę, w tym wątku. Pierwszy post będzie systematycznie aktualizowany ;)

 

1. Gdzie jest ten festiwal?

W Straszęcinie. Jest to wieś oddalona o 1km od Dębicy, w województwie podkarpackim, na trasie Kraków-Rzeszów. Tutaj wskazówki jak dojechać: http://forum.nightwish.pl/watek-planner-podrozy

 

2. Kiedy będzie ten koncert?

Festiwal trwa 4 dni: 25-28 sierpnia. Nightwish zagra w piątek, drugiego dnia festiwalu 26.08.

 

3. Kto jeszcze zagra?

Pełna lista zespołów nie jest jeszcze podana. Pod tym linkiem możecie zapoznać się z listą artystów, którzy już potwierdzili swoją obecność: https://czadfestiwal.pl/line-up/

 

4. Ile kosztują bilety?

W tej chwili dostępne są tylko karnety na cały festiwal. Oto ich ceny:

229 zł* – Early Bird Ticket – styczeń, luty

Regular Ticket:

269 zł* – Marzec, kwiecień, maj, czerwiec

299 zł – Lipiec, sierpień

319 zł – W dniu festiwalu

O wszystkich nowościach będziemy informować na bieżąco!

 

5. Gdzie można kupić bilety?

Bilet w formie PDF, do samodzielnego wydrukowania: https://czadshop.czadfestiwal.pl/Czad/mvc/pl

Bilet drukowany, dostarczany pod wskazany adres: https://czadshop.czadfestiwal.pl/Czad/mvc/pl

 

6. Jak wygląda kwestia noclegów?

Pole namiotowe jest dostępne tylko dla posiadaczy karnetów. Karnet na pole namiotowe kosztuje 45zł za osobę. Dostępne tylko do wyczerpania limitu.

 

7. Kto z moich okolic się wybiera?

Zapraszamy do zakładania nowych wątków w tym dziale i do umawiania się w naszej grupie na Facebooku oraz w wydarzeniu! Razem na pewno będziemy się świetnie bawić!

Grupa: https://www.facebook.com/groups/nightwishpl/

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1670292396587587/

 

8. Czy będą przygotowane jakieś akcje na koncert/przed/po?

Oczywiście, że TAK! O wszystkim będziemy was informować na bieżąco. Śledźcie nasz Fan Page, forum, grupę i/lub wydarzenie, wszędzie będziemy informować o nowościach!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Gość

Czy po koncercie będzie możliwość wejścia za kulisy z waszą grupą dream emporium za scenę, mam wszystkie albumy Nightwish i chciałbym mieć autografy od członków zespołu i zdjęcia z nimi. Bardzo mi na tym zależy w 2012 niestety nie miałem takiej możliwości.


Fajnie by było gdyby nightwish nagrał cały koncert z polski i wydał na DVD możecie się skontaktować z zespołem i podsunąć im taki pomysł?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiemy jeszcze czy będzie możliwość spotkania się z zespołem. Niestety na festiwalach jest to trudniejsze do zorganizowania, niż podczas zwykłych koncertów. Jeżeli będziemy cokolwiek wiedzieć na ten temat na pewno damy znać:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Organizatorzy Czada mogliby zrobić autograph session, uszczęśliwiliby tym morze fanów,którzy tam będą :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Gość

Skoro płacisz za bilet jesteś wiernym fanem to zespół bez względu na organizatorów powinien wyjść do fanów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Owszem,ale to też zależy od czynników takich jak: czas,stan zmęczenia, czy nie mają koncertu na 2 dzień i nie muszą jechać zaraz natychmiast itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Gość

Czy Nightwish bedzie mial pelen koncert czy zagra tylko z 3 albo 4 piosenki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy Nightwish bedzie mial pelen koncert czy zagra tylko z 3 albo 4 piosenki?

 

Będzie to pełen koncert, jednak koncerty na festiwalach trwają trochę krócej niż normalnie. Możemy się spodziewać pewnie godzinki i 15 minut... przynajmniej ja tak obstawiam ;) Jak będzie coś wiadomo na pewno damy wam znać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Gość

czy bd możliwość kupienia biletu na jeden dzień? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy bd możliwość kupienia biletu na jeden dzień? :)

 

Tak. Bilety jednodniowe zostaną wprowadzone do przedsprzedaży po ogłoszeniu pełnego line up’u. Będą dostępne również podczas festiwali w kasach ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomość od organizatorów Czad Festiwalu na facebooku:

 

W związku z ogromną ilością zapytań, od środy 17.02.2016 godz. 16:00 rozpoczynamy sprzedaż biletów jednodniowych w pierwszej ograniczonej puli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

w pierwszej ograniczonej puli.

 

Super. Sama radość.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oby cena nie powaliła na kolana,a będzie dobrze *le sigh*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fspaniale! :C Przecież ciągle nie wiem na 100%, czy i na jak długo tam pojadę. A oni nie dość, że już, to jeszcze ograniczona ilość. Milusio 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest pierwsza pula, spokojnie ;) będą kolejne bilety ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ten moment jednodniowy kosztuje 159 zl, od marca cena wzrasta do 179 a w okresie lipiec-sierpień ma kosztować 199

I mi po prawie 2 godzinach walki UDAŁO SIĘ KUPIĆ :D Widzimy się na Nightwish :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Różnica jest na tyle nieduża, że się zastanawiam nad karnetem... Zobaczymy, kto jeszcze zagra. Do końca lutego jest czas. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pierwszy raz kupuję bilet. Jakie kroki muszę poczynić?

 

Wchodzisz tutaj - https://czadshop.czadfestiwal.pl/czad/mvc/pl?sort=Flow&date=2016-08-26&datestart=0

 

Klikasz na prostokącik z zegarkiem i godziną 15:00

 

Wpisujesz swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail

 

Wybierasz opcję dostawy biletu (e bilet do wydruku w domu albo poczta poleocny piorytet albo kurier)

 

Przy wyborze poczty/kuriera zostaniesz poproszony o podanie adresu do wysyłki

 

Zaznaczasz wszystkie kwadraciki,że się zgadzasz na przetwarzanie danych osobowych itp

 

A na koniec przechodzisz do zapłaty- wyświetli ci się strona z listą banków, wybierasz swój bank i płacisz ;)

 

Na całą operację masz 15 minut,potem koszyk przepada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wracając do ew autograph session, myślę że organizatorzy powinni o tym pomyśleć bo NW nie było u nas 4 lata a i zmęczeni raczej nie będą bo od ostatniego koncertu będzie ich dzieliło 6 dni? Może warto zapytać organizatorów?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy wiadomo coś o której mniej więcej godzinie wystąpi Nightwish? Gdzieś czytałam, że w godzinach wieczornych, szczególnie, że grają jako ostatni, ale godzina wieczorna to może być 19 a nawet 21 :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako ostatni to mogą grać i o 23.30, znam z autopsji, nie ma jeszcze szczegółowego programu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.