Jump to content
anulka79

Konkurs Nightwish PL#4

Recommended Posts

Drodzy Forumowicze:)!

 

Z przyjemnością pragnę ogłosić kolejną edycję forumowego konkursu! Zmieniliśmy zasady naszej gry. Wśród Waszych odpowiedzi wybierzemy trzy najlepsze prace. Na ich nadsyłanie macie czas do niedzieli włącznie, to jest do 13 grudnia 2015. Wkrótce zobaczycie jakie są nagrody (I, II, III miejsce) i pojawi się formularz konkursowy.

 

Świąteczny konkurs dotyczy Imaginaerum. Przedstawcie Wasze przemyślenia, fascynacje, inspiracje, odczucia, a może nawet krytykę związaną z tym materiałem. Jak go odbieracie? Może jakiś utwór jest dla kogoś szczególnie ważny, z czymś się kojarzy? A może wydarzyła się jakaś ciekawa historia z Imaginaerum w tle? Albo w czyjejś głowie siedzi obraz, który zawsze będzie kojarzył się ze sceną z filmu pod tym samym tytułem? Zaznaczam, że nie chodzi o recenzję płyty, ale o bardziej osobiste refleksje i przemyślenia.

Forma odpowiedzi jest dowolna. Możecie pisać prozą, wierszem, rysować, malować. Liczymy na Waszą kreatywność! Niech klimat i magia Imaginaerum dodadzą Wam weny!

Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w zabawie. Czekamy na odpowiedzi. Powodzenia:)!

 

I miejsce (poduszka):

contest1.jpg.0aa24dc9e3000ee386da57f70ec82301.jpg

 

II miejsce (kubek):

contest2.jpg.b5249222538da6a7368cfba9d8f49caf.jpg

 

III miejsce (puzzle):

contest3.jpg.e7bc02745db4fcf8675ad7c2c239e42a.jpg

 

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaktualizowałem post. :) Powodzenia wszystkim!

 

Mamy wiele różnych talentów na forum, więc zadanie z pewnością będzie dla Was wyzwaniem. :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak tam kochani Wasza konkursowa twórczość? Rozumiem, że pracujecie w "ciszy i spokoju" i wierzę w to, że wkrótce będziemy mogli podziwiać efekty waszej pracy. Gdybyście mieli jednak jakiekolwiek pytania, wątpliwości, sugestie - piszcie! Postaram się odpowiedzieć i pomóc :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moi drodzy! Wiem, że może trudno Wam się zabrać do napisania tych kilku zdań, ale to nie musi być referat ani profesjonalna publikacja! Wystarczy poświęcić chwilę i krótko, wprost, bez wielkiego patosu powiedzieć co czujecie, myślicie..Ten konkurs musi mieć w tej chwili taką formę, bo nie możemy losować. Postaram się, by wróciła zabawa z pytaniami, ale jeśli nie ma zainteresowania z Waszej strony, to jest mi bardzo przykro :-(...Macie jeszcze trochę czasu i mam nadzieję, że znajdziecie chwilkę, by wypełnić formularz. Wierzę, że nas nie zawiedziecie! Szanse na wygraną są duże..;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uff, udało się. Podążając za Hemingwayem - "Write drunk, edit sober." z pominięciem drugiej czynności :D

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamykamy konkurs. Dziękuję osobom, które wzięły udział! Niebawem podamy informację o wygranych :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W konkursie nagrody otrzymują:

 

I miejsce - hietAla - satynowa poduszka z wizerunkiem zespołu + bonus-niespodzianka

II miejsce - Arabesque - kubek Showtime, Storytime + bonus-niespodzianka

 

Dziewczyny! Serdecznie Wam gratuluję i dziękuję za udział w konkursie! Mam nadzieję, że nagrody się spodobają:)!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow!! Dziękuję bardzo ♥ Zawsze marzyłam o Nightwishowej poduszce :happy:

Arabesque, gratulacje :)

Hmm skoro nie ma trzeciego miejsca, to znaczy, że tylko my dwie wzięłyśmy udział w konkursie? :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaa! :D Dziękuję ♥ Tak się akurat składa, że chciałam mieć taki kubek odkąd tylko go ujrzałam ♥

Gratuluję hietAla! :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje HietAla, Aabesque! Podeślijcie mi na PW dan do wysyłki nagród. :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.