Jump to content
hietAla

Kotipelto

Recommended Posts

Solowy projekt Timo Kotipelto znanego jako wokalista Stratovariusa. Artysta ma w swoim dorobku 3 albumy: Waiting For the Dawn (2002), Coldness (2004) i Serenity (2007).

W 2012 ukazała się płyta Blackoustic nagrana wraz z Janim Liimatainenem (byłym gitarzystą zespołu Sonata Arctica, założycielem Cain's Offering). Prawie wszystkie utwory na tym albumie są coverami.

 

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=NC68oj2ldvE&list=RDeMbJOGEj9XI&index=9

[video=youtube]

[video=youtube]

[video=youtube]

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajne utwory, a Kotipelto ma naprawdę mocny głos. Pełen emocji, spokojny (albo i nie ;), i naprawdę przyjemny dla ucha. Najbardziej mi się podobają utwory "Reasons" i "Sleep Well" . Ten drugi ma piękną muzykę. Ale wszystkie utwory bardzo mi się podobają :). Dzięki, że Twoja Kotipeltomania pozwoliła mi go poznać, bo naprawdę warto :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na razie wysłuchałam tylko te pięć utworów (Out in the Fields, Reasons, Sleep Well i Beauty Has Come), uważam, że są świetne i zamierzam głębiej zapoznać się z twórczością Timo Kotipelto. :) Cieszę się, że coś mnie wczoraj natchnęło, żeby włączyć sobie Reasons. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, że grono fanów się powiększa :happy: W ogóle Koti udziela się w wielu różnych projektach i dzięki temu mamy całkiem sporo utworów do przesłuchania. Łapcie całą dyskografię, bo same albumy solowe to za mało :-D

 

Bonus:

5LQGFv5.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, że grono fanów się powiększa :happy: W ogóle Koti udziela się w wielu różnych projektach i dzięki temu mamy całkiem sporo utworów do przesłuchania. Łapcie całą dyskografię, bo same albumy solowe to za mało :-D

 

Bonus:

5LQGFv5.jpg

 

Złapałam ;) Na pewno sobie wysłucham.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, że grono fanów się powiększa :happy: W ogóle Koti udziela się w wielu różnych projektach i dzięki temu mamy całkiem sporo utworów do przesłuchania. Łapcie całą dyskografię, bo same albumy solowe to za mało :-D

 

Bonus:

5LQGFv5.jpg

 

Wow, ile tego jest! :happy: :happy: :happy: A fotka genialna! :-D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.