Jump to content

haggard

Members
  • Content Count

    110
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Cześć wszystkim Kupię mikrofon USB do teamspeaka i rozmów przez internet, ale chciałbym by miał dobrą jakość, bo mógłbym wtedy nagrać też gitarę. Bardzo interesuje mnie mikrofon tego typu https://www.olx.pl/oferta/novox-nc-1-mikrofon-pojemnosciowy-usb-czarny-nowy-CID751-IDzLSbr.html#50ead74839 lub taki https://muzyczny.pl/179860_Monkey-Banana-Hapa-BK-mikrofon-studyjny-USB.html Jeśli ktoś ma któryś z tych mikrofonów lub jakąś dobrą alternatywę to byłbym wdzięczny za ogłoszenia :)
  2. Witam wszystkich :) Sprawa jest ważna. Robię zbiórkę instrumentów, ale zależy mi głównie na niewielkich, używanych (tanich ale sprawnych) perkusjonaliach, czyli instrumentach takich jak tu https://drumshop.pl/1850-perkusjonalia https://muzyczny.pl/132725g_Instrumenty-perkusyjne-Perkusjonalia.html https://hurtowniamuzyczna.pl/offer/245/perkusje-perkusjonalia.html https://www.olx.pl/oferty/q-perkusjonalia/ Chodzi głównie o bardzo łatwe w obsłudze instrumenty, nawet takie dla dzieci. Przyda się tez ukulele, choć też mało skomplikowane, na przykład takie https://strunygitarowe.pl/pl/p/Ukulele-sopranowe-biale-z-pokrowcem-Korala-UKS-30-WH/2513 Zbiórka ma za zadanie stworzyć bazę do prowadzenia lekcji muzyki dla dzieci. :) Jeśli ktoś ma jakieś do oddania lub sprzedania za rozsądną cenę to proszę pisać.
  3. Kupię używaną gitarę akustyczną. Koniecznie akustyczną, bo kocham klimat jaki jest w Lappi Lapland. Chodzi mi o gitary w takim stylu https://www.amazon.de/Yamaha-F310-Akustik-Westerngitarre-natur/dp/B000RVYW7E/ref=sr_1_6?s=musical-instruments&ie=UTF8&qid=1533838509&sr=1-6&keywords=gitara+akustyczna https://muzyczny.pl/169933_Fender-FA125-dreadnought-gitara-akustyczna.html czyli ten kształt dreadnought :)
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.