Jump to content

Naditiani91

Members
 • Content Count

  124
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Posts posted by Naditiani91


 1. CS407197-01A-BIG.jpgJa chciałabym Wam polecić coś od Sii.

  A konkretniej płytę 'We Are Born', myślę, że to jedna z najbardziej niedocenianych w jej dyskografii. Słucha się tego bardzo przyjemnie np. do niedzielnej kolacji czy podczas sprzątania, album umila czas, ale sprawdzi się też na czarne godziny kiedy nie mamy czego słuchać. :)

   

  Linki do płyty:


 2. Już, nadrabiam zaległości! :)

  Odnośnie 'Sleep Now, Quiet Forest' to mnie ta płyta mimo wszystko odrzuca.

  Muszę przyznać, że jest to mega amatorskie i niedopracowane. Kiedy wszystko zaczyna nabierać uroku, włączają się te słabej jakości gitary i cały czar prysł. Ta muzyka nic mi nie robi, w żaden sposób mnie nie rusza.

  • Like 1

 3. Do mnie jakoś Xandria nie przemawia, oczywiście podoba mi się parę ich piosenek ale to głównie ze starszych albumów. Nowy album, choć przyzwoity nie zachęca mnie do dalszego poznawania zespołu. Jedyne piosenki do, których wracam to przepiękne Dark Night Of The Soul i Ship Of Doom. :)

  Pozdrawiam.


 4. No to teraz będzie beka. XDDD Jeden z najdziwniejszych snów ever. Pamiętam, że kąpałam się w morzu i nagle zauważyłam jak Tuomas z Tarją idą po piasku w jakichś indiańskich strojach, potem przybiegła Floor i zaczęła jeść ślimaki a na koniec przyszła Simone Simons z Epiki aby wyprowadzić ich z plaży, ale jej się nie udało bo była pijana. ♥

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.