Jump to content

Nightwish.pl

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Nightwish.pl

 1. Wspólnie z zaprzyjaźnionymi z nami fanklubami: Oceansouls of America, Tuomas Lauri Johannes Holopainen (Nemo), Nightwish Canada, Nightwish France, Dark Chest of Wonders (Nightwish Australia), mamy zaszczyt ogłosić projekt, który z pewnością zainteresuje fanów Nightwish! Dostaliśmy informację od przedstawicielki fińskiej telewizji YLE, że pracują nad dokumentem poświęconym fanom zespołu. Projekt jest o tyle wyjątkowy, że zostanie on przygotowany przez samych fanów! Oddajmy głos do studia :) Brzmi ciekawie, prawda? Będziemy Was na bieżąco informować o szczegółach. Zapraszamy też na forum, gdzie możecie podyskutować o tym projekcie z innymi fanami! Skomentuj na forum
 2. Autor relacji: Grzegorz.Sz Kilka słów o niedzielnym koncercie podczas Masters of Rock. To był bardzo dobry koncert, choć nie idealny. Ponieważ był to już trzeci koncert Nightwish w moim życiu, to mam porównanie, i chyba muszę przyznać, że koncert w 2008 w Krakowie był odrobinę lepszy. Ale oczywiście nie ma co wybrzydzać, było wspaniale! Trzy rzeczy, które nie zagrały, bądź nie przypadły mi do gustu, to: – brzmienie – początek bardzo zły, słychać było tylko okropne dudnienie, potem było lepiej, choć do końca nie było idealnie (takich problemów nie mieli Gamma Ray, występujący tuż przed Finami, którzy od początku do końca brzmienie mieli idealne); – pirotechnika – hmmm, Nightwish chyba postanowili przebić w pirotechnicznym show Rammstein. Efektów piro było po prostu za dużo, niemal każdy numer okraszony był solidną dawką ognia, iskier i dymu. – jak Floor prezentuje się na żywo? To był mój trzeci występ Nightwish na żywo, każdy z inną wokalistką; nie można mówić, ani że Floor jest najlepszą wokalistką Nightwish, ani że najgorszą. Moim zdaniem po prostu trzyma dobry poziom. Zdarzały się jest wejścia obok tonacji, szczególnie w niższych rejestrach sobie nie bardzo radzi. Ogólnie poprawnie, bez szału. Wydaje mi się, że Anette w Krakowie wypadła lepiej, ale mogę się mylić, było to 7 lat temu Najlepiej podczas niedzielnego koncertu wypadł Greatest Show On Earth (wspaniale na żywo wychodzi melorecytacja Floor). Najsłabiej Sleeping Sun – najwięcej wpadek wokalnych, zmieniony aranż tchnął co prawda trochę świeżości, ale numer ten pamiętamy w bardzo dobrym wykonaniu Tarji i chyba tak powinno pozostać. Polecam Wam wszystkim przeżycie na własne oczy i uszy koncertu Nightwish podczas trwającej trasy, na pewno pozostawi niezapomniane wrażenia! Nie czekajcie aż zespół pojawi się w Polsce (bo możemy tego nie doczekać), ruszajmy tam, gdzie koncert już jest potwierdzony!
 3. Nightwish.pl

  Narzekamy

  Nieprzeczytane 19993 Wygląda na to, że forum nie jest na bieżąco same ze sobą. ;)
 4. Nightwish.pl

  Pogadalnia

  Userzy, nie spamujcie tak w tej pogadalni! Wasze forum od tego dostaje czkawki ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.