Jump to content
 • Imaginaerum: The Score - w przedsprzedaży w Polsce

  imaginaerum-the-score1-150x150.jpg Imaginaerum by Nightwish: The Score to nic innego jak ścieżka dźwiękowa do nadchodzącego filmu Imaginaerum. Zawiera ona wszystkie utwory z ostatniego albumu grupy, jednak zaaranżowane tak, by pasowały do klimatu filmu. Przerobieniem muzyki metalowej na soundtrack podjął się Petri Alanko, muzyk i absolwent prestiżowej Akademii Sibeliusa. Z pomocą lidera zespołu, Tuomasa Holopainena, stworzyli 13 zupełnie nowych utworów, które stanowią idealne tło dla filmu o potędze ludzkiej wyobraźni.Premiera soundtracku nastąpi 9.11.2012 roku - dzień przed premierą filmu w Hartwall Areena w Helsinkach. W Polce pojawi się dopiero 12.11 (CD) i 15.11 (winyl), ale już można ją zamówić w Empiku w dwóch wersjach: Imaginaerum The Score CD i Imaginaerum The Score Winyl.

   

  Oficjalne sample:

   

  Lista utworów:1. Find Your Story2. Orphanage Airlines3. Undertow4. Spying In The Doorway5. A Crackling Sphere6. Sundown7. Wonderfields8. Hey Buddy9. Deeper Down10. Dare To Enter11. I Have To Let You Go12. Heart Lying Still13. From G To E Minor
  Sign in to follow this  


  User Feedback

  Recommended Comments

  There are no comments to display.  Please sign in to comment

  You will be able to leave a comment after signing in  Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.