Jump to content
 • Nowe wieści od Tuomasa

  TuomasPodczas gdy Nightwish jest w uśpieniu, Tuomas Holopainen nie zasypuje gruszek w popiele i sporo działa. Mamy dla was kolejne wieści na temat Sknerusowego projektu.

  Nagrania orkiestry w Londynie zostały ukończone na początku września. Nagrywanie reszty partii jest w toku. Orientacyjna data premiery solowego albumu - luty 2014, pierwszy singiel w listopadzie 2013 roku. Na płycie wystąpi czterech wokalistów i prawdopodobnie również sam Sknerus McKwacz otrzyma swój głos. Okładkę płyty wykonał osobiście Don Rosa.

  Lider zespołu znalazł także czas, aby wystąpić na nowym singlu byłej wokalistki The 3rd and the Mortal, Kari Rueslatten. Zagrał na fortepianie i klawiszach w nowej wersji utworu Why So Lonely. Miało to dla niego szczególne znaczenie, gdyż jest to jedna z jego ulubionych piosenek wszechczasów , o czym możecie przeczytać w dziale członkowie. Utwór miał swoją premierę kilka dni temu, a odsłuchać można go

  Sign in to follow this  


  User Feedback

  Recommended Comments

  There are no comments to display.  Guest
  This is now closed for further comments

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.