Jump to content
 • Dokument o fanach Nightwisha w fińskiej telewizji

  Wspólnie z zaprzyjaźnionymi z nami fanklubami:

   

  Oceansouls of America, Tuomas Lauri Johannes Holopainen (Nemo), Nightwish Canada, Nightwish France, Dark Chest of Wonders (Nightwish Australia),

  mamy zaszczyt ogłosić projekt, który z pewnością zainteresuje fanów Nightwish! Dostaliśmy informację od przedstawicielki fińskiej telewizji YLE, że pracują nad dokumentem poświęconym fanom zespołu. Projekt jest o tyle wyjątkowy, że zostanie on przygotowany przez samych fanów!

  Oddajmy głos do studia :)

  YLE TV: Planujemy to, co następuje: Fani z całego świata nagrywają siebie (tak, dokument będzie stworzony przez samych fanów!) w połączeniu z najlepszym, profesjonalnym scenariuszem i postprodukcją wykonaną przez nas. Dramatyczna historia Nightwisha, oddani fani, ich marzenia i nadzieje. To będzie wspaniały dokument i produkcja na stronie internetowej, w których fani będą odgrywać kluczową rolę.

   

  Casting rozpocznie się w ciągu dwóch tygodni. Poszukujemy około 30 interesujących fanów, którzy wezmą udział w nagrywaniu. Poszukujemy oddanych fanów Nightwisha z całego świata, którzy otworzą swoje serca. Szukamy kogoś, kto kocha muzykę Nightwisha, jest aktywny na wielu polach (koncerty, strony, społeczności) i jest gotów nagrać klip w stylu filmików na YouTube (przy użyciu telefonu itp.).

  Brzmi ciekawie, prawda? Będziemy Was na bieżąco informować o szczegółach.

   

  Zapraszamy też na forum, gdzie możecie podyskutować o tym projekcie z innymi fanami!

   

  Sign in to follow this  


  User Feedback

  Recommended Comments

  There are no comments to display.  Please sign in to comment

  You will be able to leave a comment after signing in  Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.