Jump to content
Marja

Kirsti Nortia - Holopainen, czyli matka Tuomasa

Recommended Posts

Jakoś mało się o niej mówi, a przecież ona też jest ważną osobą - gdyby nie ona (no i Stwórca) nigdy by nie było naszego wielkiego Tuomasa. To ona również zachęciła Tuomasa do nauki gry na pianinie, kiedy miał 8 lat.

Co o niej wiecie? Co sądzicie na jej temat? Czekam na Wasze posty. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm.. Dla Joasi w kontekście samej relacji z Tuo też nie mamy osobnego tematu - i raczej nie bez powodu: Maestro bardzo ceni sobie prywatność swoją i swoich bliskich, a nam wypada nie roztrząsać tego zbytnio. Owszem, dobrze jest porozmawiać czasami o takich wplywach wczesno-rodzinnych, ale - może się mylę - tworzenie osobnego tematu, byłaby już raczej przesadą. :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgodzę się w tej kwestji z Paulą. Wiemy, że Tuomas ma wspaniałą rodzinę. Ma dobre relacje z rodzicami i rodzeństwem. Myślę, że i mama Tuomasa i on sam nie chcieliby aby jakieś rodzinne sekrety i prywatne sprawy związane z familią wychodziły na jaw. Mogłoby to kogoś urazić, a część informacji mogłaby się nie zgadzać z prawdą, powstałoby mnóstwo plotek i niepotrzebnych domysłów. Kiedyś widziałam jakiś wywiad z nią i kilka zdjęć i to mi wystarczy! I tak widać,że to po prostu fajna kobitka:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli to faktycznie przesada z tym tworzeniem osobnego tematu, to sorry! Macie rację. Może lepiej by było, gdyby ktoś z ekipy Nightwish.pl usunął ten wątek. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.