Jump to content
Monciak97

"Twórczość" Monciaka

Recommended Posts

O jacie, ale super ta kolejka. *.* Gdzie to? :D Co do filmiku to tylko usunęłabym te odgłosy jazdy. ;) Dzięki Tobie mam nowy goal życiowy: przejechać się kolejką słuchając Last Ride of the Day. :D

 

edit: Znając mnie pewnie upuszczę telefon.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki Tobie mam nowy goal życiowy: przejechać się kolejką słuchając Last Ride of the Day. :D

Hehe, ja zamierzałam to na kolejce śpiewać albo chociaż nucić... A skończyło się na piszczeniu. Straszne ;-; Fajne, ale straszne ;-;

Share this post


Link to post
Share on other sites

O jacie, ale super ta kolejka. *.* Gdzie to? :D Co do filmiku to tylko usunęłabym te odgłosy jazdy. ;) Dzięki Tobie mam nowy goal życiowy: przejechać się kolejką słuchając Last Ride of the Day. :D

 

edit: Znając mnie pewnie upuszczę telefon.

 

Link do oryginału jest w opisie filmu - tam zapewne będzie coś wiadomo :)


Dzięki Tobie mam nowy goal życiowy: przejechać się kolejką słuchając Last Ride of the Day. :D

Hehe, ja zamierzałam to na kolejce śpiewać albo chociaż nucić... A skończyło się na piszczeniu. Straszne ;-; Fajne, ale straszne ;-;

 

Zawsze można było odpalić na słuchawkach - i jedziemy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czy to dobry pomysł. Wiesz, jedziesz do góry nogami, i to z taką prędkością, że... No, mi za pierwszym razem okulary spadły (tam zresztą chyba był zakaz wsiadania w okularach, ale go nie zauważyłam XD), jakimś cudem udało mi się je złapać, ale było to dosyć okropne :D I jeszcze wszyscy przed wejściem na kolejkę zdejmowali buty, coby nie pofrunęły w eter podczas jazdy... Także bałabym się o słuchawki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze można było odpalić na słuchawkach - i jedziemy!

Zacytuję Anette: OH YES YES YES YES!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czy to dobry pomysł. Wiesz, jedziesz do góry nogami, i to z taką prędkością, że... No, mi za pierwszym razem okulary spadły (tam zresztą chyba był zakaz wsiadania w okularach, ale go nie zauważyłam XD), jakimś cudem udało mi się je złapać, ale było to dosyć okropne :D I jeszcze wszyscy przed wejściem na kolejkę zdejmowali buty, coby nie pofrunęły w eter podczas jazdy... Także bałabym się o słuchawki.

 

Wtedy najlepiej dokanałowe - jak ja jechałem to nic takiego nie trzeba było robić - niektórzy nagrywali, chociaż jechaliśmy dosyć szybko bo ok. 70km/h. Był to rollercoaster w Disneylandzie w Paryżu - Space Mountain Mission 2. Zobacz na YT jeżeli chcesz :)


Zawsze można było odpalić na słuchawkach - i jedziemy!

Zacytuję Anette: OH YES YES YES YES!

 

Mam! Znalazłem!

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.