Jump to content
Adrian

Tarja

Recommended Posts

Guest Simo

Ja znowu wyjdę na hejtera, ale... nie podoba mi się to Victim Of Ritual... Strasznie drażni mnie jej głos, taki ... pusty? Nie wiem jak to nazwać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Girdun, ale świetna okazja! Chyba sobię zamówię, nie ma innej opcji xD. Mieć płytę z autografem Tarji- bezcenne :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja przepraszam , że przerywam swym skromnym postem dyskusję , ale właśnie zakochałam sie w tym kawałku Tarji . :)

 

 

Chyba wiem , przy czym będę dziś zasypiać . ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja przepraszam , że przerywam swym skromnym postem dyskusję , ale właśnie zakochałam sie w tym kawałku Tarji . :)

 

 

Chyba wiem , przy czym będę dziś zasypiać . ♥

 

śliczne ♥ i takie spokojne... Do zasypiania nadaje się jak najbardziej. Powiem nawet, że były momenty, w których miałam gęsią skórkę :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Do zasypiania tylko "Oasis". Miłość mego życia ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

a ja przy tym zasypiam ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Into the sun na żywo z orkiestrą i chórem brzmi najlepiej (BatB) :)

Naiad powinno być na normalnej wersji WLB a nie na specjalnej/limitowanej ;p Teraz czekam aż przyjdzie mi Colours in the Dark z podpisanym plakatem oraz na spadek kursu euro by zaopatrzyć się w bilet na koncert i na pociągi do Lipska :)

Skoro mowa o utworach to wrzucę od siebie bardzo fajną piosenkę :)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zdobędę kasę (tak jeszcze z 50 zł brakuje) może się szarpnę na box'a z Colours In The Dark. Ale to się jeszcze zobaczy, jak nie, to na pewno zakupię special edition :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tarja mówi o kolejnym utworze z nowej płyty:

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

OMG... 1:55 - wbiło mnie w fotel, a szczęka opadła... Przepięknie! Chociaż i tak chyba za bardzo lubię wersję oryginalną, ale Tarja zaśpiewała to cudownie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pamiętacie jak Anette skomentowała i pochwaliła najnowszy album Tarji?

 

Dzisiaj Tarja dała swoją odpowiedź na facebooku - dzięki Beatko, za podesłanie linka!

 

Today I found this in earMusic facebook.

 

Very kind and nice gesture from Anette who has had a tough time in her career because of me...without me having anything to do with it ;)

 

Anette, thank you for listening to my new album and I am very happy that you liked it.

The best of luck for your future!

http://anetteolzon2.blogspot.de/2013/08/i-am-sitting-listening-to-great-album.html?spref=fb

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to odpowiedź Anette:

 

THANKS dear Tarja...

...for your kind words that warm my heart and show me what a wonderful person you are and I hope we meet soon in person:-)

 

all luck to you with such an amazing album! You´ve done a fantastic job!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

y7ck.th.jpg

 

Wrześniowy MH będzie z Tarją :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po kilkudziesięciu przesłuchaniach nowego albumu Tarji wreszcie wyłonił się ulubiony numer z tego albumu tzn Until Silence ,a nie wiem czy ktoś to zauważył że Tarja tytuły albumów ukrywa w Utworach na albumie ,na poprzednim albumie tytuł pojawia się w Naiad a na nowym albumie tytuł jest właśnie w numerze Until silence

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja właśnie dziś zakupiłam MH :D

A Nothing Else Matters w wykonaniu Tarji... Matko, przepiękne! *.* ♥333

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lester, ja akurat wesel nie nawidzę i chodzę pod przymusem, ale na takie z występem Tarji bym poleciał jako pierwszy do kościoła ;)

Odsłuchałem dzisiaj Colours in the dark kilkadziesiąt razy i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, pomimo słabych sampli, płyta jest kosmiczna! O dziwo jedyne, co mnie w niej wnerwia, to Never Enough, a właściwie to jego końcówka, zupełnie jak Dead Gardens i Romanticide.

500 letters jest suuuuper, Neverlight- genialny początek, świetne w swej prostocie. Nie ma nudnych ballad, Until Silence, Mystique Voyage, Lucid Dreamer mają w sobie coś, co nie pozwala ich pominąć. Najlepsza jej płyta, bez dwóch zdań. Na żywo to będzie brzmieć jeszcze lepiej :)

 

@Maciek, @NightwishAnka jest ten magazyn w np. Empiku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Scavenger, polecam na Spotify, legalnie, bez zacięć i buforowania :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
jest ten magazyn w np. Empiku?

Tak, jest ;) Ja właśnie w Empiku kupiłam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.