Jump to content
Adrian

Symphonic Destiny

Recommended Posts

Symphonic Destiny to zespół pochodzący z Temerin (Google podpowiada, że to miasto w Serbii) i grający symfoniczny metal. Niedawno wydali debiutancką EPkę "Midnight", która zawiera 3 utwory:

 

Midnight%2BSingle%2BFront%2BCover.jpg

 

"Midnight" - zegar wybija dwunastą i zaczyna się przedstawienie. Typowo singlowy kawałek, całkiem przyjemna melodia i wokal. Szybko wpada w ucho.

[spotify]spotify:track:0ZWEQF3CKRaR1wrrFttOLX[/spotify]

 

"Nightmare" - mój faworyt. Momentami przypomina mi "Scaretale", którym bez wątpienia zespół się zainspirował. Recytacje szaleńca pod koniec przypominają mi trochę Marco w roli mistrza ceremonii cyrkowej.

[spotify]spotify:track:2BQ0WVs6VGTxOdSWzIGDzI[/spotify]

 

"Homecoming" - spokojne oblicze bandu, przyjemna balladka z chwytliwym refrenem.

[spotify]spotify:track:78gQXCCAVTNv1YD0ovut9k[/spotify]

 

Zespół zapowiada się interesująco. Ciekawe kompozycje, przyjemny wokal, ładne brzmienie orkiestracji... Czekam na więcej. :)

 

Co myślicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie się nie podoba... Ciężko mnie pozytywnie zaskoczyć chyba :D Wokali imo niczym się nie wyróżniają, a na pewno nie pozytywnie... Drugi kawałek to faktycznie brzmi jak nieudana próba nagrania Scaretale II...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajne granie, takie hmm... świeże :) No oprócz "Nightmare", które brzmi jak odgrzewane "Scaretale".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.