Jump to content
Sign in to follow this  
Ares

Enclose

Recommended Posts

Enclose+paper.jpg

 

Zespół Enclose powstał w 2011 r. w Chihuahua, w Meksyku z inicjatywy wokalisty i autora tekstów Juana Carlosa Cano oraz gitarzysty Roberto Almuina (obaj poprzednio byli członkami grupy Dxtr). Basista Shuii Andujo dołączył do formacji.

Grupa koncertowała regularnie w lokalnych klubach, uczestniczyła w stanowych festiwalach oraz różnorodnych imprezach muzycznych. Ma też na swoim koncie pierwsze występy w Polsce w ramach europejskiej trasy koncertowej „Soul Digging Tour 2012”.

W 2013 roku grupa przeniosła się do Polski. W tym okresie ukształtował się międzynarodowy charakter zespołu. Wśród członków grupy znalazł się Meksykanin Pedro Lozano (gitarzysta, były członek grupy Dxtr) oraz Flavio Rojas (basista polsko-peruwiańskiego pochodzenia). Jako pierwszy Polak do członków zespołu dołączył klawiszowiec Piotr Włodarczyk, bliżej związany z grupą od trasy koncertowej „Soul Digging Tour 2012”, następnie perkusista Ireneusz Muszyński (po uprzednim wspólnym nagraniu teledysku do singla „Over”).

Zespół miał przyjemność dzielenia sceny z wielkimi zespołami takimi jak Toto, Yes i Asia podczas ich trasy koncertowej jako AKA w Meksyku, jak również polskimi zespołami m.in.: Lady Pank, Mislovitz, Dżem, Sidney Polak, Strachy na Lachy, Acid Drinkers, Flapjack.

Podczas pobytu w Polsce Enclose uczestniczył w wielu festiwalach, grał zarówno na dużych scenach przed kilkudziesięciu tysięczną publicznością, jak i mniejszych, nie pomijając licznych występów klubowych.

 

W maju 2014 Juan Carlos Cano wygrał IV edycję talent show The Voice Of Poland co otworzyło dodatkowe drzwi jemu jako wokaliście, i całemu zespołowi.

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

Co sądzicie o tym zespole? :) Zespół wart uwagi. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ten zespół poznałam dzięki mojej mamie,która pewnego razu oglądała w TV "The Voice of Poland" i kiedy zobaczyła Juana zaczęła krzyczeć "Aśka! Ty chyba takich lubisz!!" xD

Potem przesłuchałam kilka piosenek Enclose i stwierdziłam, że:

-zespół ma dobre utwory (niestety z tego co widziałam to nie ma ich duźo, ale w sumie to nie działają długo i napewno nadrobią),

- *.* uroczy wokalista, który zdecydowanie potrafi śpiewać i dobrze się czuje na scenie. :D

W teksty się nie zagłębiałam, bo nie umiem angielskiego, a na tłumaczenia nie patrzyłam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.