Jump to content
Ares

Tuomas i Anette w kwietniowym Teraz Rock. :)

Recommended Posts

Tuomas:

 

34zdoj9.jpg

 

dqlvdk.jpg

 

Anette:

 

6hkoso.jpg

 

16a5ypz.jpg

 

To dla tych co nie maja gazety. Co wam będę żałował. ;)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez teatralnego i orkiestralnego rozmachu? Czyli cos w stylu I Wish I had an angel lub Bye Bye beautiful? ; P

PLEASE NO ... : /

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie przeczytałam całego, zaraz się zabieram, ale pierwsze, co mi się rzuciło w oczy, to "WYKOPALI MNIE" wielkimi literami na czerwonym tle. Brawo, Nette, jest coraz lepiej...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda jesli faktycznie Tuomas bedzie chcial ograniczyc w duzym stopniu symfoniczne elementy,ktore staly sie juz nieodznownym ,,znakiem rozpoznawczym'' zespolu..

Wiadomo,ze jako kompozytor chce probowac nowych rzeczy,wchodzic na nowe terytoria w muzyce no i dobrze,ze nie chce powielac sie jednakze pewnie znajda sie znane nawiazania z poprzednich plyt ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anette dobrze poradziła sobie z pytaniem " Utworem, który najbardziej spodoba się fanom Nightwish jest Lies. Mam wrażenie, że tekst odnosi się do twojego rozstania z zespołem" ( wredne, prowokujące- tak to się pisze? i jednocześnie zabawne jest to pytanie) - Anette poradziła sobie z tym pytaniem, nie dała się sprowokować. Nie wiedziałam, że jest rozwódką. Poza tym powiedziała, że już do siebie doszła, patrzy w przyszłość i że jest wdzięczna im za wiele rzeczy, że dzięki byciu w zespole może nagrać solową płytę i jest dumna z płyt, które nagrała z nimi - to najbardziej rzuciło mi się w oczy i zrobiło na mnie dobre wrażenie. I jeszcze powiedziała, że zawsze będzie ich lubiła ( chłopaków z Nightwisha). Jeśli jest to szczere- a taką mam nadzieję - to znaczy, że Anette poradziła sobie z problemami, nie żywi urazy do chłopaków i jest szczęśliwa - no i o to chodzi, żeby być szczęśliwym, nie oglądać się za siebie, nie zatruwać się złymi wspomnieniami tylko wziąć to co było dobre i iść dalej swoją drogą.

Oczywiście wypowiada się też o płycie - dobrze że nie kopiowała stylu Nightwisha, tylko zrobiła płytę w swoim stylu.

Jeśli chodzi o wywiad z Tuomasem - nie dziwię się, że nie chce rozmawiać o rozstaniu z Anette, nie ma sensu tego przeciągać i dolewać oliwy do ognia. Lepiej skupić się tym co jest teraz czyli na solowym albumie i na nowym Nightwish'owym. Szkoda, że nie będzie koncertów bo Tuo będzie zajęty kolejną płytą. Tuo udzielał konkretnych odpowiedzi, nie rozwlekał się niepotrzebnie, może ma taki charakter - lubi konkrety :) Podobnie jak Tuo też nie lubię komiksów z Myszką Miki, wolę Sknerusa. :cool:

Oba wywiady ciekawe, dzięki Ares, że je wrzuciłeś tutaj bo pewnie bym ich nie przeczytała. Jeśli chodzi o solowy album - muzyka mi się podoba, ale nie trawię głosu Johanny. Wolałabym wersję instrumentalną. Tuo o Johannie mówi " żona" - to jest tak przetłumaczone czy są małżeństwem?

Sorry za ten chaos :) Anteeksi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda jesli faktycznie Tuomas bedzie chcial ograniczyc w duzym stopniu symfoniczne elementy,ktore staly sie juz nieodznownym ,,znakiem rozpoznawczym'' zespolu..

Wiadomo,ze jako kompozytor chce probowac nowych rzeczy,wchodzic na nowe terytoria w muzyce no i dobrze,ze nie chce powielac sie jednakze pewnie znajda sie znane nawiazania z poprzednich plyt ;)

Należy podchodzić z dużym dystansem do informacji dotyczących nowego albumu. Już zapowiadając Imaginaerum (wtedy jeszcze Imaginarium), Tuomas mówił o tym, że planują nagrać kilka utworów bez orkiestry. Ostatecznie tylko "I Want My Tears Back" było "nagie". Podobnie sprawa wygląda z "Song Of Myself" - miało trwać 20 minut, ale ostatecznie rozdzielono tę piosenkę na dwie części. Wszystko się może zmienić. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozyjemy

,zobaczymy ;)


Oby tylko nie bylo pelno operowych popisowek w wykonaniu Floor;P

Lubie takie spiewanie u Tarji,ale np w nowym Ex libris-Madea jest tego zbyt wiele....

Jakbym chcial sluchac operowych wokali poszedlbym do opery...;P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuo o Johannie mówi " żona" - to jest tak przetłumaczone czy są małżeństwem?

*Specjalistka od romanssihuhui zabiera głos*

W jednym z późniejszych wywiadów Tuo mówił o niej "my wife", więc raczej jednak są małżeństwem. A przynajmniej jest kilka takich wypowiedzi, w których tak mówi i już niczego nie prostują - jak poprzednio. Tylko wtedy to wynikało z podwójnego tłumaczenia, tak myślę. On mógł powiedzieć "my girlfriend", Francuzi przetłumaczyli to na "ma femme", co znaczy, o ile dobrze pamiętam, i "moja dziewczyna", i "moja żona", a ktoś, przy tłumaczeniu z powrotem na angielski zrobił z tego "my wife". I dlatego wtedy to prostowali, a teraz nie. Ale to tylko przypuszczenia. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oby tylko z nowa plytą Nightwish nie stali sie Trashowym metalem,gdzie Marco bedzie sie wydzieral w nieboglosy tak jak jest na TPETP na Dark Passion Play ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie małe spostrzeżenie: Tuoś ma niezapięty środkowy guzik marynarki. Ktoś tu przytył. ;)

[To takie pocieszające, że nie tylko ja] :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś tu przytył. ;)

 

O, to już od czasów trasy DPP było widać. Przyzwyczailiśmy się, ze smutkiem, ale przyzwyczailiśmy. : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chodziło mi o to, że znowu przytył. Tak właściwie, podobno po ślubie to normalne. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie jest normalne, to zaniedbanie. Fakt, szczuplejszy jest ładniejszy ale grunt ze dalej tworzy fajna muzykę ;)

 

wywiady spoko. mogliby się w końcu wszyscy dogadać i przeprosić i byłoby super ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.