Jump to content
LuineL

Moja zasrana utęskniona manga

Recommended Posts

LuineL sie kłania :) Kurde NW miałam na myśli oczywiście, na stronce ich wielbicieli jestem więc.....Troche chyba za bardzo się na ten kawałek uparłam przez sentymenty a tu pamięć szwankuje. Leci sobie taka manga: koles jakby długo cierpliwy w końcu postanawia oddac sie swoim emocjom i dusi swą cudną damesse hoho. początek i środek kawałka sie sporo czasu rozwija...a potem juz cudnie gitarowo leci. Nie wiem jak mam Wam pomoc zebyscie mogli mi pomoc :p

 

 

 

Ps...sorry jeżeli jezeli tu zaśmiecam..ale nie bardzo wiem gdzie mam dodac swoj temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, ze moj komentarz nie pomoze ci za duzo, ale jest to najlepsza nazwa tematu na tym forum :D :D :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A coś więcej na temat samego utworu?

 

- Występuje chór?

- Występuje orkiestra czy tylko keyboard?

- Która wokalistka śpiewa? Tarja? Anette?

- Występują recytacje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Genialnie zatytułowany watek :D

 

Check out:

- The Poet and the Pendulum

- Ghost Love Score

- Scaretale

 

To pierwsze mi przyszło na myśl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przesłuchaj cała dyskografię : ) Posłuchasz dobrej muzyki i przy okazji znajdziesz szukaną piosenkę xD

 

edit.

Mooże to? xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

A ja sądzę, że chodzi o mojego kochanego The Escapist :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah, Szymek. Nieważne co, byle walnąć The Escapist. xDD

 

Mi się skojarzyło z The Crow, The Owl And The Dove, ale to przez te obrazki... A tak po opisie treści, to może Wish I Had An Angel? xD Ale w sumie... Coś, co zaczyna się lekko... Ehm. Za dużo tego. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ale na końcu The Escapist on przytula swoją ukochaną... W sensie ten wampir... Więc pasuje :P

 

A tak btw, lecieć może anime, manga to "komiks" :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo mi się wydaje, że pytająca pomyliła NW z Dream Theater i chodzi jej o Forsaken.

Share this post


Link to post
Share on other sites

LuineL - czy pomogło ci to jakoś? Bo temat jest generalnie do zmknięcia, czekam tylko na twoją odpowiedź, ewentualnie jakieś nowe "wskazówki" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juhuuuu!!! Znalazlam!

w sumie te duszenie najbardziej sie zgadza w tym moim opisie heh :) DZiękuje mimo wszystko za dobre checi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.