Jump to content
Sign in to follow this  
Ares

From Wishes to Eternity

Recommended Posts

Pierwsze nagranie koncertowe Nightwish przepełnione magią Tarji i dobrym smakiem.

 

From Wishes to Eternity - koncert nagrany przez fińską grupę muzyczną Nightwish zarejestrowany 29 grudnia 2000 roku w klubie Pakkahuone w Tampere w Finlandii.

 

1301658776_back.jpg

 

[video=youtube]

 

Kto lubi, to wydawnictwo? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem kiedyś. Sprzedałem po jakimś czasie, co nie znaczy że mi się nie podobało- po prostu po kilkukrotnym obejrzeniu koncertu obejmującego same znane mi utwory nie widziałem sensu do tego wydawnictwa wracać.

Zabawny jest fragment w "Behind the Scene", kiedy zespół otwiera szampana z okazji zdobycia Złotej Płyty jednocześnie wykrzykując fragment swojej pierwszej recenzji (tej o g...ym zespole- patrz "End of Innocence"). Oni chyba mają na tym punkcie jakąś zadrę, albo coś bo swego czasu jeden z chłopaków opisując proces nagrywania płyty też do tego nawiązał :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio ten koncert oglądam i słucham na okrągło jest magiczny i niesamowite Elvenpath! :D Dla tego założyłem wątek o, nim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Made my day. W przeciwieństwie do Pauli, nie siedzę w internetach i nie wynajduję szczególików (to może nie szczególik, ale u know what I mean:>) z życia NW. Co, skądinąd, Paula lubi mi wytykać... "No, jak to, nie znasz?"

Więc nie znałam tego. No, może oprócz "Kolme katta..", bo to legendarne :)

Ściągam to wrzucam na telefon i zawsze jak będę miała kiepski humor, wstanę lewą nogą albo będę przysypiać w autobusie to będzie ze mną :))

 

edit: Tuo z krótkimi włosami ♥ ♥ ♥ xD

A ten wjazd kabrioletami? Co to ma być, do jasnej cholery? Szczerze mówiąc, zniszczyło mnie to trochę...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetny koncert, ubóstwiam Fantasmic ;) Od dłuższego czasu rozważam zakup DVD.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wywiad z Tarją z dvd. :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.