Jump to content
Nightfall

Galeria Nightfall

Recommended Posts

Te zdjęcie jest jak rodem z teledysków Marilyna Mansona. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem w szoku, że tylu osobom spodobało się zdjęcie. Ciekawostka: krew na zdjęciu jest prawdziwa (wiem, to brzmi makabrycznie), zdrapanie strupka na ręce zainspirowało mnie do stworzenia czegoś takiego :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojej, jakie śliczne kociaki... ♥ No i zdjęcie też dobrze zrobione (jak na moje amatorskie oko). ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasiu! Tak się przyglądam od pewnego czasu tym pracom, chociaż przyznaję, że nie do końca jestem fanką takich klimatów. Owszem, lubię motyw czaszki, ale bardziej zwróciłam uwagę na portrety. To jest niezwykłe i piękne, kiedy druga osoba staje się inspiracją, muzą i natchnieniem dla artysty. Cudownie, gdy sztuka i pasja łączy dwie osoby. Zarówno szkice jak i Twój olejny portret są rewelacyjne. Nic dziwnego, bo jesteś piękna kobietą i jak widać, wdzięczną modelką. Mam nadzieję, że pan Dawid wkrótce stworzy kolejne dzieło, którego bohaterką będzie tajemnicza Nightfall :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za miłe słowa :) Często tak jest, że nie rozumiem tej twórczości, ale jest niezwykła. Dawid pracuje teraz między innymi nad kolejnym portretem, jak zostanie skończony, to chętnie się nim podzielę :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawid załatwił mi oryginał z Opowiem ci bajkę, jak kot palił fajkę :D Zrobił to nie bez bólu, bo nie uważa takich rysunków za bardzo wartościowe, ale ja jestem bardzo zadowolona :D Myślę, że chciałabym powiesić na ścianie jeszcze jedną pracę z tej serii 

 

 

12011206_1008335865884263_1479801447401060246_n.jpg?oh=e81de72147037860ad6c56c47f74ef36&oe=5878475A

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh od dawna nie wrzucałam tutaj nic mojego i niestety dziś też nie wrzucę :( Niby czasem coś zrobię, czy to zdjęcie, czy fotoszop ale nie jest to nic wartego oglądania ;)

 

Zapraszam na wystawę kolaży Dawida, która będzie niedługo w Krakowie. Wiem, że większość z Was mieszka daleko, ale mimo wszystko pozwolę sobie zostawić link :)

 

https://www.facebook.com/events/1158589430844974/

 

Zapraszam :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coraz więcej rzeczy do zobaczenia w tym Krakowie. Pewnie ostatecznie wybiorę się tam dopiero w kwietniu, jak pojadę na Whomanikon, ale informuj na bieżąco, chętnie się wybiorę na taką wystawę, jeśli akurat by była w tym czasie! :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasne, daj znać jak będziesz :) Można gdzieś wyskoczyć, a czy będzie jakaś wystawa w tym czasie, to jeszcze nie wiem :D

 

Takie moje paskudztwo xD:

 

2gt6qnc.jpg

  • Like 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakie tam paskudztwo! Bardzo ładny ten koteł, a i widać, że to jakieś cienszkie w użyciu farby - olejne? - więc się nie ma co przejmować, że nie jest idealnie. Obrazek jest uroczy i tajemniczy, widać, że ten kotek coś knuje (jak to koty). Nie marudzi i maluje dalej. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Night, świetny ten koteł!! Chętnie pooglądam więcej takich "paskudztw" :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, dziękuję :) tak to olej na płótnie. Farby dość stare, bo takie które Dawid miał na zbyciu xD i pewnie wiele by z tego nie wyszło, bez jego instrukcji xD Piszę, że paskudztwo, bo ostatnimi czasy napatrzyłam się na sztukę, trochę się uświadomiłam w tej kwestii i widzę jak jest :D Ale zabawa przy malowaniu była przednia, jak będzie jakieś wolne płótno, to coś popróbuję :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo śliczna galeria  :) Natura uchwycona bardzo fajnie i cóż, naturalnie...  :) Najbardziej podobają mi się rysunki kotków, które spokojnie mogłyby posłużyć jako ilustrację lub okładki do książek dla dzieci.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaki uroczy! ♥ A nazywa się Pimpuś za jakieś konkretne zasługi czy tak po prostu? :) Strasznie słodko brzmi ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Początkowo miał się nazywać UFO, ale się nie przyjęło. Został Pimpkiem, bo jest słodki i uroczy, poza tym przypomniałam sobie, że koń Śmierci w Świecie Dysku też tak miał na imię ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Urocze jest to imię, mega pasuje. ♥ I kojarzy się z imionami u Witkacego, chociaż jego kotka akurat nazywała się Schizofrenia, a w skrócie Schyzia. ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe imię, zapamiętam tak na przyszłość :) A Pimpek jest świetny, ma taki charakter, że lgnie do ludzi - wskakuje na kolana, albo krzyczy na człowieka, żeby go głaskał :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.