Jump to content
Seppo

Hunter

Recommended Posts

Hunter to zespół grający muzykę heavy/thrash/"soul" metal, powstały w Szczytnie w roku 1985. Kapela została założona przez frontmana - gitarzystę i wokalistę - Pawła "Draka" Grzegorczyka oraz perkusistę Grzegorza "Brooza" Sławińskiego

 

Nazwa formacji pochodzi od utworu "Die Hard the Hunter" zespołu Def Leppard.

_______________________________________________________________________________________________

 

Co sądzisz o tym zespole? Lubisz czy nie? Byłeś na ich koncercie? Może Hunter ma dla ciebie jakiś większy sens?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakoś specjalnie nie przepadam, ale od czasu do czasu wracam do tego utworu:

[video=youtube]

 

Jakoś nigdy nie czułam potrzeby słuchania ich więcej ;) chociaż na Przystanku Woodstock, jakieś milion lat temu, całkiem dobrze bawiłam się na ich koncercie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie chyba tylko T.E.L.I było sensowne i to wersja angielska, bo niestety rażą mnie teksty i sposób śpiewania.

Muzycznie jest fajnie, tekstowo wokalnie nie bardzo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uwielbiam głos Draka, a co do albumów to MedeiS, T.E.L.I.. oraz HellWood to według mnie ich najlepsze krążki. Teraz jak dla mnie są bardzo skierowani w stronę młodzieży (wystarczy przejść się na ich koncert i spojrzeć na publiczność, większość to dzieciaki w wieku 14-18 lat).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może nie jestem wielką fanką, ale czasami słucham. Bardzo lubię "Kiedy Umieram" i albumy Medeis i HellWood. Królestwo jakoś mnie za bardzo nie zachwyciło, a po teledysku do "Imperium Uboju" nawet nie brałam się za najnowsza płytę. Ale kiedyś muszę przesłuchać ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Imperium Uboju" to jeden z najlepszych kawałków na tej płycie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Imperium Uboju" to jeden z najlepszych kawałków na tej płycie :P

 

No to... cóż :p. Jak tak sobie przesłuchałam nie patrząc to jest całkiem ok. Ale teledysk w masarni? O_o Trochę mnie zniechęca, ale może za bardzo się uczepiłam tego video. Przesłucham płytę i ocenię ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo teledysk odzwierciedla tekst utworu :D

 

I to jest ubojnia ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowa płyta to jakaś porażka lekka...no ale ten zespół stoi w miejscu od lat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo teledysk odzwierciedla tekst utworu :D

 

I to jest ubojnia ^^

Nie przepadam za mięsem, a co dopiero za martwymi zwierzakami dyndającymi sobie pod sufitem ;p. Jak to słyszę to jakoś mi się od razu źle kojarzy. Rozumiem, że oni się nie cackają i chcą wywrzeć wrażenie na słuchaczu, by potem się na tym zastanawiał, a nie od razu zapomniał, ale chyba po prostu jestem na to za wrażliwa. I pomyśleć, że jak w filmie nie ma trupów to uważam to za nie życiowe, a lejąca się krew na ekranie mi nie przeszkadza. A ubojnia mnie przeraża. Coś jest ze mną nie tak :P.

 

Masarnia, ubojnia - whatever, nie znam się na przemyśle mięsnym :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli o mnie chodzi Hunter to mój ulubiony polski zespół, bardzo cenię sobie ich teksty.

Byłem nawet na kilku ich koncertach i było tam rewelacyjnie, chłopaki mają świetny kontakt z publicznością

 

Tutaj moja mała łowiecka kolekcja ;)

ZoU7j2S.jpg

 

A tutaj Hellwood z autografami zespołu, jedynie niestety Pita brakuje:(

w6Ckb0v.jpg?2

 

Posiadam także koszulkę z Golden Tour i 35 lecia zespołu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.