Jump to content
Sign in to follow this  
Ares

The Pretty Reckless

Recommended Posts

Duet TM i MM bardzo lubię. Myślę że TQE bardziej będzie mi się podobać. Jak zobaczyłam zapowiedzi/dokumenty making of TQE to zbierałam szczękę z podłogi. Żeby umilić sobie czas na czekanie albumu epici słucham całe dnie GTH :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

TQE fajnie się zapowiada nawet bardzo, ale zobaczę jak wyjdzie nowy album. Ja dalej nie mogę pozbierać szczęki z podłogi po Showtime, Storytime. :) A bardzo bardzo lubię Taylor pokazuje, że młoda dziewczyna nie musi tworzyć takiego chłamu co Miley czy inne gwiazdeczki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednak po TM mam jakąś nadzieja na ludzi w jej wieku. W/w Miley Cyrus może jej buty czyścić (chyba tak się mówi) :D


Zresztą wszystkie te młode pseudo gwiazdy mogą jej buty czyścić (nadal nie mam pewności czy dobrze piszę)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się. :D Ja po przesłuchaniu pierwszy raz Make Me Wanna Die zamarłem zrobiła na mnie piekielne wrażenie. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cieszę się, że jest ktoś tu na forum co lubi TPR fajnie będzie dyskutować. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się bardzo cieszę że jest tu fan TPR i że popisałam sb na forum (i ktoś też do mnie pisał). Dopiero jak zobaczyłam Twoją sygnaturę to wiedziałam że możesz być fanem TPR (w tedy nie byłam pewna) :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja jeszcze nie słuchałam Going to Hell, bo premiera będzie dopiero 17 marca. Niby była w Japonii, ale udostępnili tylko na youtube... Trochę dziwi mnie to, że na "nowym" albumie jest kilka starych piosenek, ale cóż, trudno...

 

 

A bardzo bardzo lubię Taylor pokazuje, że młoda dziewczyna nie musi tworzyć takiego chłamu co Miley czy inne gwiazdeczki.

Nie tylko ona, wiele młodych osób tworzy wspaniałą muzykę. Poza tym Taylor grała w serialu dla słit nastolatków, tak jak Miley.

No i wkurza mnie okładka. Co oni sobie myślą? Że gołym tyłkiem wokalistki przyciągną więcej słuchaczy? Tak samo jak w teledysku do Heaven Knows, wszędzie tylko te strzały, ale ubrań brak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niektórzy mnie denerwują, bo patrzą na Taylor jak na pusta blondyneczkę nie umiejąca śpiewać, a po przesłuchaniu zwracają jej honor...


No i wkurza mnie okładka. Co oni sobie myślą? Że gołym tyłkiem wokalistki przyciągną więcej słuchaczy? Tak samo jak w teledysku do Heaven Knows, wszędzie tylko te strzały, ale ubrań brak.

 

Z tym się zgadzam okładka mogłaby być lepsza. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To było do mnie? No to widocznie mnie nie zrozumiałeś... Znam TPR od dawna, wiem jaki Taylor ma głos i co potrafi. Uważam, że jest naprawdę dobra w tym co robi. Ale to nie znaczy, że nie mogę ich skrytykować za teledyski i okładkę. O czym jest Hevean Knows? Podmiot liryczny był bardzo niegrzeczną dziewczynką i pójdzie do piekła, tak w skrócie. A w teledysku są dzieci do chórków (to fajne) i wokalista musi się rozebrać by potwierdzić tekst. No wybacz, ale przekazu to oni nie mają.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie, nie Maggie to nie do ciebie. :) Ale do niektórych licznych hejtów na Taylor w internecie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy teledysk. :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beznadziejny teledysk, myślałam, że stać ich na coś więcej, a tu lipa. To niby miało być sarkastycznie o tym, jak teraz żyją młodzi ludzie, ale bez przesady... Wygląda jak kiepski teledysk na vivie. Mi się nie podoba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maggie, a nie wydaje Ci się, że to właśnie miało wyglądać jak kiepski teledysk na vivie? :) Ja odnoszę takie wrażenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie też tak sądzę i to mi przeszkadza. Po co parodiować coś, co już wygląda śmiesznie/niedorzecznie? Ogólny zamysł teledysku nie pasuje mi, po prostu nie lubię takiej tematyki. Nawet jeśli oni śmieją się z takich ludzi to i tak nie lubię oglądać takich teledysków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fucked Up World (Director's Cut). Zbyt dużych różnic nie zauważyłam ;)

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.