Jump to content
Sign in to follow this  
Adrian

Zmiany nicków

Recommended Posts

Ostatnio wiele osób pyta o możliwość zmiany nazwy użytkownika na forum. Nie jest to prawo forumowe Użytkownika, ale przywilej, o przyznaniu którego decyduje Administracja.

Prośby o zmianę należy kierować do mnie na PW lub na adres admin[at]nightwish.pl.

 

 

Dotychczasowe zmiany:

Poprzedni nick -> Nowy nick

 

Sami the Owl -> Sami

Sionqa -> Sølvi

Tutankhamen -> Seppo

TheEscapist -> Simo

MomoRochester -> Nymphetaimne

Niol Ekim -> Mike

Morderca -> Morderczyni

nightwishmaster666 -> Ares

Excalibur -> Simo

mafia12 -> prostreet94

Dave_MaxXx -> Dave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem na jednym wielkim forum, gdzie istnieje taka możliwość- choć chyba nie jest do tego potrzebna niczyja zgoda- i muszę powiedzieć, że mnie to dezorientuje. Co prawda niby jest tam jakiś temat, gdzie można takie zmiany śledzić, ale jeszcze go nie odkryłem. Całe szczęście, że tamto forum głównie czytam, bo jakbym miał regularnie rozmawiać z ludźmi co chwilę zmieniający nazwę użytkownika, to byłoby już za wiele.

 

Mam nadzieję, że tutaj ten temat będzie zawsze łatwy do znalezienia, a zmian nie będzie dużo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam nadzieję' date=' że tutaj ten temat będzie zawsze łatwy do znalezienia, a zmian nie będzie dużo. [/quote']

Nie każdą prośbę o zmianę nicka rozpatrujemy pozytywnie - głównie w uzasadnionych przypadkach, albo gdy ktoś nowy pojawi się na forum i nie jest jeszcze dobrze znany. Także bez obaw. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.