Jump to content
Nymphetamine

Jacy oni piękni! Czyli wzdychamy do reszty świata ♥

Recommended Posts

Aniu, to zdjęcie rodziu u mnie pytanie: jest jakieś nagranie live z Juhą Muita Enemmän? Bo ja nie widziałam, ale może... ;) Słuchałabym. ♥

 

Tak w kontekście Finów, to Pekka Kuusisto jest też ładny:

pekka_juttu3110in_503_vi.jpg

On grał np. na Hartwall w 2012 IWMTB z NW. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie widziałam wersji live, nie wiem czy jest na necie ( może gdzieś w archiwach tv fińskiej).

Pekka też niczego sobie ;) Posiada typowy fiński typ urody - przystojni ci Finowie ( a przynajmniej niektórzy ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poszukam na Yle albo Helsingin Sanomat, może będzie. ;)

 

Jeszcze Kovalainen jest ładny. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

kovalainen wygląda dobrze, ale ze sportowców fińskich najbardziej podoba mi się Matti Hautamäki.

hautamaeki.jpg

010%20Matti%20Hautamaeki.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te rzęsy są okropne ....... Psują cały efekt. Nie mam nic przeciwko sztucznym, no ale bez przesady :/ W sumie to fryzura na tych fotach też mi się nie podoba, imo nie rasuje do niej. Ale kurtkę ma śliczną ♥ I makijaż też niezły (gdyby nie te "szczotki" zamiast rzęs...)

Też tak uważam. Znaczy, akurat fryzura mi się podoba, ale rzęsy to porażka. Gdyby nie one, nie miałabym się do czego przyczepić. Nawet tapeta mi się podoba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasznie ta Ailyn trójkątna. Gdyby nie kształt twarzy, byłoby okej, ale ten podbródek... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wcale nie taka straszna. :)

 

N366223-f8695.jpg

 

N366215-78695.jpg

 

Ailyn+(Pilar+Gim%C3%A9nez+Garc%C3%ADa).jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie mówię, że jest straszna. Bo nie jest. Tylko, że trójkątna. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

I krótka szyja... Jakby jej coś na głowe spadło i przez to skróciło szyję :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorąąąącooo ♥ . ♥

 

1891229_597537836999637_69382032_n.jpg

 

1620967_597537826999638_1813012499_n.jpg

 

1908083_591986710888083_1616153228_n.jpg

 

1907323_591986400888114_546546595_n.jpg

 

1900049_609608535792567_1926741079_n.jpg

 

1959688_597537783666309_2064587121_n.jpg

 

Jest przepiękna, zauroczyła mnie. Niestety na niektórych zdjęciach, które przeglądałam ma ciemną karnację, co jej odbiera uroku.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nimfo, kim jest ta piękność? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebista ♥ Przedostatnim zdjęciem podbiła moje bi-serce (troche w nim ciasno, ale jakby ją tak wcisnąć między Rennera i Simons to może jej być nawet wygodnie) ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

młoda ( 15 lat), piękna i utalentowana - Jenni Jaakkola:

 

Jenni+Jaakkola+Jenni+5.png

Jenni+Jaakkola+Jenni+7.png

Jenni+Jaakkola+Jenni+1.png

 

wygrała program kidSing i wydala płytę Siipeni mun (2013 r.) - piosenka z tej płyty:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja do niej nie wzdycham tylko podziwiam ( i zazdroszczę ) ;)

 

podziwiam wszystko co piękne, w tym ludzi też, niezależnie od wieku, mogą to być piętnastolatki i dziewięćdziesięciolatki ( jeśli starzeją się "z godnością")- piękno nie dotyczy wieku, to szerokie pojęcie - przynajmniej dla mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czemuż by nie, Nimfa? :D Wzdychać to może do niej nie wzdycham (ja generalnie nie wzdycham do pań), ale buzię ma ładną. Na ostatnim zdjęciu wygląda uroczo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

annaif

W tym temacie podziwiamy wygląd innych i fascynujemy się ich urodą, stąd moje lekkie zaskoczenie.

 

Milla

Ano z tego względu, że to jeszcze dziecko xD Ale dobra, w sumie dzieckiem też można być zauroczonym ; P

Share this post


Link to post
Share on other sites

wiem, że ten wątek ma taki tytuł:" Jacy oni piękni! Czyli wzdychamy do reszty świata" - mi by wystarczyło: " Jacy oni piękni!". Nie ma innego wątku dotyczącego zdjęć osób, które uważa się za ładne/piękne bez wzdychania do nich dlatego dałam te zdjęcia tu - przynajmniej trochę się wątek ożywił :P

 

poza tym chyba są tu osoby około 15letnie, które może będą do nie wzdychać :)

( nie wzdycham do pań ani dziewczyn; do facetów też nie, ja z reguły nie wzdycham, tylko podziwiam i zachwycam się).

 

Nymph - rozumiem twoje zaskoczenie: druga część nazwy tego tematu wskazuje na wzdychanie, ja skupiłam się na pierwszej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Antti Tuisku ( ur. 27 luty 1984r) fiński piosenkarz, sławę zdobył wygrywając program Idols w 2003r. ( fińska wersja amerykańskiego programu Idol). Sprzedał 220 tys. płyt w Finlandii. To pierwszy artysta, który wydał 2 płyty w tym samym roku ( w Finlandii), czyli: New York i Rovaniemi w 2006r. Mieszka w Helsinkach.

 

Minun_jouluni_kansi.jpg

 

Nie przypomina mi Fina.

Satellite?blobcol=urldata&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1196202051454&ssbinary=true

 

cover-large.jpg

 

i próbka tego jak śpiewa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alissa White-Gluz jest boska. ♥

 

10168227_653042708084843_8604061342057534814_n.jpg

 

300_MG_0360s.jpg

 

1256513_10150381147534984_605440799_n.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyjdę na kompletnego barana w kwestii Johnny'ego, ale z którego filmu jest przedostatnie zdjęcie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.