Jump to content
Nymphetamine

Jacy oni piękni! Czyli wzdychamy do reszty świata ♥

Recommended Posts

sebastian.gif

Taki uroczy, i jak tu go nie kochać ^^


W ogóle, tyle fajnych gifów znalazłam, że mogłabym przez następne trzy lata jechać na samych włosach Sebastiana z dodatkiem Sebastiana w podpisie :D Czego nie będę robić, bo ile można, ale pewnie za jakiś czas ta blond grzywa zawita w mojej sygnaturce :>

Boże, ja mam fap folder z jego włosami, jego włosy są za cudowne, jak on sam *-*

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sebastian.gif

Taki uroczy, i jak tu go nie kochać ^^


W ogóle, tyle fajnych gifów znalazłam, że mogłabym przez następne trzy lata jechać na samych włosach Sebastiana z dodatkiem Sebastiana w podpisie :D Czego nie będę robić, bo ile można, ale pewnie za jakiś czas ta blond grzywa zawita w mojej sygnaturce :>

Boże, ja mam fap folder z jego włosami, jego włosy są za cudowne, jak on sam *-*

Fap folder, haha :happy: Jesteś trichofilką jak ja, Lucyfko :3

 

 

...No ale jak można być AŻ TAK prześlicznym... Jeeeżu, Sebuś mój kochany ♥ Sam segz ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

tumblr_n926inamFH1sk9225o1_1280.jpg Boże zmiłuj się nade mną *.*

AASHSDGSFGASHKADKLJASG ♥

Niby zdjęcie robione kalkulatorem, a takie piękne ♥


Aaaaaa, za dużo seksowności, mój mózg... dobra, mój cały organizm się przegrzewa...

Emi, przestań się tak na to gapić...

Przestań no ;-;

omgomgomgomgomgomgOMGOMGOMGOMGOMG *.*

Umieram ;-;

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Milla Ja myślę, że robione ziemniakiem. Niech nawet będzie robione kapustą, ale to zdjęcie jest zabójcze ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Taki uroczy, i jak tu go nie kochać ^^


W ogóle, tyle fajnych gifów znalazłam, że mogłabym przez następne trzy lata jechać na samych włosach Sebastiana z dodatkiem Sebastiana w podpisie :D Czego nie będę robić, bo ile można, ale pewnie za jakiś czas ta blond grzywa zawita w mojej sygnaturce :>

Boże, ja mam fap folder z jego włosami, jego włosy są za cudowne, jak on sam *-*

Fap folder, haha :happy: Jesteś trichofilką jak ja, Lucyfko :3

 

 

...No ale jak można być AŻ TAK prześlicznym... Jeeeżu, Sebuś mój kochany ♥ Sam segz ♥

 

Ech.. jak ja to rozumiem. Nie ma jak zafiksować na (znanej) osobie X i potem nie móc się z tego wyplatać :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obejrzałam dzisiaj "Złodziejkę książek" (aż mi się zachciało to przeczytać... trochę szkoda, że najpierw obejrzałam film) i dzięki temu filmowi mam nowy obiekt fangirlingu. Nazywa się Ben Schnatzer, ma 24 lata i jest śliczniuchny :3 Co ciekawe, nie ma długich włosów (no, jest w google grafice parę fotek, na których ma, ale to naprawdę tylko nieliczne) :D W sumie to nie aż takie dziwne, w końcu Johnny w wydaniu mniej kudłatym też mi się podoba... I włosy to nie wszystko, kudłaty facet też może być nieurodziwy, widziałam wielu takich na moich stronach dla fetyszystek... No, ale to i tak chyba pierwszy raz, kiedy wrzucam tu zdjęcia niekudłatego :D

Jak zwykle za dużo piszę... To teraz już przestaję, niechaj przemówią obrazy! :happy:

tumblr_n5a1loZqTt1qfsge2o3_250.gif

The-Book-Thief-Promo4.jpg

82912257418dc185840ce199da6a7ecf.jpg

nm3115493.jpg

Czyż on nie jest przesłodki? :3:3:3:3:3:3:3:3:3:3:3:3:3:3:3:3:3:3:3:3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gustatemplate.jpg

Nie ma długich włosów, ale ta długość też mi pasuje :) Fajny ma kształt twarzy ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Całkiem przez przypadek natykam się ciągle na takie rzeczy... Nie powiem, żeby mi to nie pasowało :D

 

h9vpaTl.jpg

 

yTah39g.jpg

 

7HNtj42.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obejrzałam dzisiaj "Złodziejkę książek" (aż mi się zachciało to przeczytać... trochę szkoda, że najpierw obejrzałam film) i dzięki temu filmowi mam nowy obiekt fangirlingu. Nazywa się Ben Schnatzer, ma 24 lata i jest śliczniuchny

tumblr_n5a1loZqTt1qfsge2o3_250.gif

 

 

"Złodziejka książek " ♥ Piękny film , ale książka lepsza.

Może według mnie on nie jest przystojny ale bardzo dobrze zagrał Max'a :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

tumblr_static_icon.jpg

 

Lee-Pace-And-Richard-Armitage-2.png

 

Jak można być tak pięknym :happy:

Do tego mają genialne głosy, mogę ich słuchać bez przerwy.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Chris *-* Piękne ma te oczyska *-* Cały jest piękny *-*

 

 

 

Ech, lubię wrony :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liv Tyler. ♥ I pomyśleć, że to córka brzydala Stevena Tylera. :D

 

tumblr_niezmkS0iu1qfti5wo1_500.jpg

tumblr_niezmkS0iu1qfti5wo6_400.jpg

tumblr_niezmkS0iu1qfti5wo9_1280.jpg

tumblr_niezmkS0iu1qfti5wo8_400.jpg

tumblr_niezmkS0iu1qfti5wo7_400.jpg

tumblr_niezmkS0iu1qfti5wo5_540.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na przedostatnim zdjęciu wygląda jak Floor Jansen. Albo jak pomieszanie Simone z Floor. Musiałam dopiero doczytać kto to... ;D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nogi Cameron Diaz. Idealne ♥

article-1288678-0A257B5F000005DC-234_468x696.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się nieziemsko podobają nogi Liv, ale Cameron Diaz. jest niczego sobie. :D

 

large.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak zdaję sobie sprawę z tego spamu związanego z Epiką. Dlatego postaram się ograniczyć posty z nimi związane, ale tak na 'koniec', zdjęcia pierwszego z moich ulubionych mężczyzn z w/w zespołu ;)

 

Jednak sprawdza się to powiedzenie, że kobieta ma dobrą pamięć do pewnych rzeczy... tak mi się ostatnio przypomniało jak na czacie zachwycaliśmy się mężczyznami z Epiki (no dobra to nie było zachwycanie się, to było coś więcej! ale publicznie nie będę mówić) ;) i się dowiedziałam, że nie podoba wam się Rob :'( (Tak wiem macie mieć prawo do własnego zdania;)) No cóż więcej dla mnie :devil:

 

9u0qbk.jpg

68sx7o.jpg

4pzcza.jpg

zui62s.jpg

zui62s.jpg

2146uli.jpg

1zfpyiw.gif

35k7d4z.gif

2q3ra83.gif

 

Coming Soon: ;)

4l3xnl.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.