Jump to content
Nymphetamine

Jacy oni piękni! Czyli wzdychamy do reszty świata ♥

Recommended Posts

Myślałam, że wśród tych dwóch najpiękniejszych kobiet będzie Tarja.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jasne Aniu, ale o wątek o reszcie świata a Tarja, by była w "Fotkach Zespołu". Dla mnie po Tarji i Floor nie ma piękniejszych kobiet od Lucy i Liv. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym nie umiała okreść jaka kobieta jest dla mnie 'najpiękniejsza na świecie'. Mogłabym jedynie powiedzieć, jakie znane mi osoby podobają mi się najbardziej.

Co do Tarji i Lucy - w ogóle mi się nie podobają. Nie tyle, że nie są w moim guście, ale uważam je za przeciętne.

Floor mi się bardzo, bardzo podoba, ale uważam, że są kobiety, które są ładniejsze od Niej ^^

 

Co sądzicie o Angelinie Joli? Jest uważana za jedną z tych piękniejszych, a chyba nikt nienporuszył Jej tematu w tym wątku : D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Angelina kiedyś była piękna, ale teraz się z niej szkielet zrobił nie lubię chudych patyków... Ja lubię jak kobieta ma krągłości nie mówię, że gruba, ale trochę krągłości kobieta musi mieć. Dlatego cieszę się, że Lady Gaga przytyła nabrała kobiecości. :D :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jasne Aniu, ale o wątek o reszcie świata a Tarja, by była w "Fotkach Zespołu". Dla mnie po Tarji i Floor nie ma piękniejszych kobiet od Lucy i Liv. :)

 

To dobrze, bo już myślałam, że coś się zmieniło ;)

 

Jeśli chodzi o Lucy, Floor i Tarję to podoba mi się ich typ urody. Każda jest inna, wyróżniająca się ( różnią między sobą i od innych). Jest wiele znanych osób, które robią sobie operacje plastyczne i się do siebie upodabniają, nie wspominając już o tych, które niszczą swój wygląd i strasznie wyglądają po tych operacjach. Niestety często dotyczy to młodych osób. Co do Angeliny - nigdy mi się nie podobała, jej typ urody mi się nie podoba.

Podobnie jak Aresowi nie podoba mi się jak kobiety (lub mężczyzni ) za bardzo się odchudzają i wyglądają jak kij od szczotki a nie człowiek - to chore.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wrestlerka Paige jest prześliczna. ♥

 

divaschamppaige_zpseffe72c8.0_standard_730.0.png

 

Paige.jpg

 

dkhNML1.gif

 

paige-141.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwaga, teraz przygotujcie się na małą dawkę fangirlingu. Uczulonych na nadmiar serduszek lojalnie ostrzegam.

David-Garrett-Wallpaper1.jpg

david-garrett.jpg

Omfgomfgomfgomfgomfg jakie ŚLICZNOOOOŚCIIIIII *_____* ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ *Emi się jara*

 

Ktoś już go tu wrzucał, prawda? To by wyjaśniało, czemu go kojarzę.

 

O, weszłam w wątek, w który zwykle nie wchodze, a tu David Garrett... ♥

Ja go tu kiedyś wrzuciłam. Łapy precz od niego, proszę :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

WIEDZIAŁAM. Wiedziałam, że go skądś znam.

I nie podzielisz się nim? :< Sami, bądź dobrą pramamusią... :<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się podobała moja nauczycielka angielskiego na studiach - była bardzo (bardzo bardzo) podobna do Tarji :) ale nie o tym mowa. Jak ktoś ogląda serial Brooklyn 9-9 to zrozumie :D

 

StephanieBeatriz.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sądzę że tego pana też nie trzeba przedstawiać. Oto mój ukochany gitarzysta forever. :rolleyes: Przepraszam Erno. :confused:

 

 

rockombia-mark-epica-2.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwaga, zgaduję :)

Lucyferze, to jest Perttu, nie? Jakos mnie nie przekonuje, szczególnie z tymi swoimi farbowanymi pasemkami, co je kiedyś miał :>

A facet Kuolemy... to nie wiem. Albo Mark Jansen (tak, nadal nie wiem jak dokładnie wygląda Mark Jansen) albo ten niesamowicie przystojny pan, chyba z Wintersun, który się w tym temacie już nieraz przewijał...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mark jest śliczniutki, to fakt :3 Włoooosy *.* Kocham włosy *.*

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście włosy ma przepiękne. Jednak nawet jak by ich nie miał. TO kocham go za wygląd no i wzrost. Przy Floor wyglądał na wysokiego, ja lubię wysokich panów. :)

 

 

Mark_Jansen_(Epica)_at_Tuska_2006.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E tam Mark. Dianne Van Giersbergen jest piękna. ♥

 

n4895.jpg

 

n4896.jpg

 

140de6f7-dc6f-461d-b711-37a154e14327_zps35cfd87b.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście Dianne jest piękna. Jednak wiesz jestem dziewczyną. Więc zdecydowanie bardziej podobają mi się panowie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuolema, a co powiesz o Jonathanie Davisie z KoRna? :)

 

jonathan_davis.jpg

 

Jonathan%252BDavis%252BJon_AIP.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem że mi się podoba, ale nadal nie tak jak Mark. :) Jest tylko jeden facet który podoba mi się bardziej od Marka. Jestem ciekawa czy zgadniesz. :) Trudne to nie jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem ciekawa czy zgadniesz. :) Trudne to nie jest.

 

Tuomas Holopainen. :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mówiłam że to nie jestem trudne. :) Nie potrzeba umiejętności super detektywa, aby to odgadnąć. :P Jednak i tak gratulacje. :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mówiłam że to nie jestem trudne. :) Nie potrzeba umiejętności super detektywa, aby to odgadnąć. :P Jednak i tak gratulacje. :D

 

Pytanie było za 100 punktów? :D


Uwaga, zgaduję :)

Lucyferze, to jest Perttu, nie? Jakos mnie nie przekonuje, szczególnie z tymi swoimi farbowanymi pasemkami, co je kiedyś miał :>

A facet Kuolemy... to nie wiem. Albo Mark Jansen (tak, nadal nie wiem jak dokładnie wygląda Mark Jansen) albo ten niesamowicie przystojny pan, chyba z Wintersun, który się w tym temacie już nieraz przewijał...

 

To pasemko, brr... Źle wyglądał, a jeszcze te czarne włosy nie pasowały, na szczęście wrócił do swoich naturanych. :) Mi się on podoba, tak jak Eicca. Najbardziej kocham tatuaże Perttu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lucyfetka Oczywiście że pytanie było za 100 punktów.

 

 

A teraz Kuolema opowie o swojej damskiej miłości. :)

 

Jako że miłością Kuolemy są szybowce.

Judyta Czyż - studentka wydziału lotniczego Politechniki Warszawskiej - na szybowcach lata od 2004 roku. W tym roku zdobyła drugą lokatę na 21. szybowcowych mistrzostwach Polski kobiet.

 

Miałam okazję spotkać ją na zeszłorocznych mistrzostwach juniorów. :)

obrazek.php?id=2627

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.