Jump to content
Nymphetamine

Jacy oni piękni! Czyli wzdychamy do reszty świata ♥

Recommended Posts

Powinnam już leżeć w łóżku i zasypiać, bo jutro rano jak zwykle nie będę mogła wstać, ale co tam. Moja wędrówka po niezbadanych ostępach Internetu przywiodła mnie do tego zdjęcia:

051713-trent-reznor.jpg

No patrzcie, jaki on młody i piękny ♥ Obejrzałam sobie teledysk do "Closer" (kij, że są w nim małpy na krzyżu, gołe babki, bijące serca i różne inne niepokojące-crepy-zryte rzeczy, Emi i tak skupia się na fangirlowaniu i butach Trenta) i poczułam nieodpartą potrzebę pogrzebania w gugielu grafice w poszukiwaniu fotek do mojego folderu z panami. Jakbym nie miała lepszych rzeczy do roboty o wpół do dwunastej w dzień przed konkursem z matmy. Jej ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucy!! Dlaczego jesteś taka piękna? :blush:

 

salem-lucy-lawless.jpg

 

35an4gy.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

fCFaGvv.jpg

 

Te oczy nigdy nie przestaną mnie zachwycać :P

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te oczy nigdy nie przestaną mnie zachwycać :P

Eyes of the wolf. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chwała wam za spam Jansenem i Deppem w tym temacie. ♥ Dorzucę Jari'ego, bo jego nos jest prawie tak majestatyczny jak jego muzyka. :D

Jari.jpg.d6a34ced2db9bddbb14007449fee3d53.jpg

Jari2.jpg.816c93fe87ca33de0c3077a8ee4715ae.jpg

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten typ jest z Wintersuna, czy mi się coś plącze...? W każdym razie, masz kolejnego lajka. Za wyrażenie "majestatyczny nos" (♥!) i za to pierwsze zdjęcie. Znaczy, drugie też jest niczego sobie, ale na pierwszym koleś ma taki przepiękny wyraz twarzy, że ojaniemogę *-* Widać ten muzyczny haj *-*

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze kojarzysz. :D

Znaczy' date=' drugie też jest niczego sobie, ale na pierwszym koleś ma taki przepiękny wyraz twarzy, że ojaniemogę *-* Widać ten muzyczny haj *-*[/quote']

Wieem, właśnie dlatego wstawiłam. ;> Ma coś w sobie. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Ostatnio bardzo polubiłam tego pana, a ta piosenka wyszła mu cudownie ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, śliczne są ♥ Jak oglądałam tego Fiszmastera z EOAE, w którym Tardża kręci tyłkiem, to przypomniało mi się, jak bardzo tę jego grzywę kocham. Boooże ♥

To może ja powzdycham sobie do Ksysia... W oczekiwaniu na ten singiel... Którego cały czas nie ma... Jeżu, codzień zaglądam w subskrypcje na yt i nadal NIC! Nawet Voltaire ostatnio wrzucił nowy Nooseletter, a on to robi bardzo, bardzo rzadko. A Chris wciąż nie dał mi mojego singla.

Emi, jak ty uwielbiasz chrzanić o rzeczach, które nikogo nie obchodzą... Eee, nvm. Łapcie Krzysia.

9719ec7766686e7288d17a6feca255ab.jpg

Kocham to zdjęcie ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robię spam ładnymi panami :>

Lubię znajdować ładnych panów w zespołach, które grają dobre rzeczy :D

 

tumblr_nhzb7weiFY1r8nwxuo1_540.gif

 

tumblr_njbvsjwRq01r18vevo1_540.jpg

 

tumblr_nhxochO6DI1r18vevo1_540.jpg

 

tumblr_ni59790HEq1tlac64o2_r1_500.gif

 

tumblr_nm27dh91fM1sfovbyo1_540.jpg

 

tumblr_nknmm7d0DQ1r18vevo1_540.jpg

 

Jedynymi komentarzami pod tym powinny być: "Sami, jesteś stara, weź idź sobie znajdź faceta. Idź. No już. "

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami nie przejmuj się wcale i dalej wstawiaj ładnych panów!! Ja jestem kobietą, ale i wzrokowcem ( tak jak to jest w przypadku facetów). Przystojnych, seksownych i utalentowanych mężczyzn nigdy dość;)! Jak byłam piękna i młoda to wiecznie kochałam się w swoich idolach:) I tak po kolei na przemian wzdychałam do długowłosych przystojniaków..Eddie Vedder z Pearl Jam, Kirk Hammet z Metalliki, Slash z G'n'R, John Bon Jovi, Robert Gawliński, Adam Wolski z Golden Life..Mogłabym wymieniać i wymieniąć. Kochliwa bestja ze mnie była..Teraz mam wspaniałego męża, który jest...kompletnie łysy;) i najlepszy na świecie!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy Kate Beckinsale nie jest wspaniała? ♥

 

391403_1.1.jpg

kate-beckinsale-hot-wallpapers-5.jpg

kate_beckinsale_4.jpg

source-url-loadpaper-kate-beckinsale-underworld_147234.jpg

cb-kate-beckinsale-underworld-evolution-promo-still-jpeg-underworld-916893142.jpg

underworld.gif

tumblr_lwva7cY81J1qb3f0ao1_500.gif

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

na 4 zdjęciu faktycznie super :) i ładne ma brwi, chcę takie ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako wampirzyca to jest fajna :)

Ale tylko Stana Katic będzie najwspanialszą kobietą jaką kiedykolwiek widziałem!! Zwłaszcza jako wampirzyca :)

 

f4cd91e335caea90ee29db487eba4d12.jpg

5390ee4cc11811473aa3ef63ba36ad84.jpg

600px-Castle-SAA_Beckett.jpg

449870f03edb1c09005d59fd5fd81fec.jpg

89240d679a347427cb2b33cef564cf73.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno sobie nie wzdychałam, więc zrobię to dziś, bo nostalgia mnie dopadła :D przedstawiam wam wokalistę Crazy Town - Seth "Shifty Shellshock" Brooks Binzer - za czasów gdy wyglądał najlepiej ♥

cd5e40dc5b5a977

16-Crazytown3.jpg

cm9tpvxqzxmiqvzx.jpg?skj2io4l

sethbhpo21.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nooo, niezłe ciacho..Miałam za młodu słabość do blondynów, ale Seth ma chyba farbowane "hery". Fajne ma tatuaże i jest ładnie zbudowany. Nie taki typowy mięśniak, tylko ma taką delikatną muskulaturę. Oczywiście zaraz zaczęłam sobie słuchać przeboju Crazy Town "Butterfly":)..Ale to był hicior. No doooobra, to wzdycham razem z Tobą, Evi;) Powzdychać nigdy nie zaszkodzi!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Come, my lady, come, come, my lady... ^^ Na ostatnim zdjęciu ma ładną twarz, Emi approves.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jennifer Aniston. ♥ Ta kobieta jest nieziemsko piękna. ♥

jennifer-aniston-sag-26jan15-05.jpg

rs_560x415-140211085529-560.jennifer-aniston-friends.ls.21114_copy.jpg

jennifer-aniston1.jpg

jennifer-aniston-11466.jpg

1415521835444_wps_174_LOS_ANGELES_CA_NOVEMBER_0.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powzdychałabym do Matta Bomera, gdyby nie był gejem..

matt_bomer_nueva_pelicula.jpg

latest?cb=20150504060557

happy-birthday-matt--.gif

 

W sumie. I tak jest przystojny. Chociaż wzdychanie pozostaje bez sensu. xD

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mhmmm, ładniutki :3 Ale myślisz, że wzdychanie do niego, gdyby był hetero, miałoby więcej sensu? XD No bo wiesz, skoro jest dwadzieścia lat starszy od Ciebie (właśnie sprawdziłam), to i tak i tak pozostawałby raczej w Twojej sferze wzdychających marzeń... ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje odkrycie z "wczoraj", czyli tak naprawdę z dzisiaj nad ranem. Nazywa się Miles McMillan i jest modelem, wzdech wzdech ^^

tumblr_lnib61HCcK1qzdll0o1_500.jpg

3ecfeb4daa86a057cdda47f47ccaa974.jpg

tumblr_mwd2vjXsnw1sqnurdo1_500.gif

large.jpg

tumblr_mkavfidwLm1r3yz06o1_r1_500.jpg

matthew-pandolfe-carbon-copy-07.jpg

miles-mcmillan-bazaar-man-korea-09.jpg

Moje śliczności ♥

aFQapMa.jpg

♥ ♥ ♥

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mhmmm, ładniutki :3 Ale myślisz, że wzdychanie do niego, gdyby był hetero, miałoby więcej sensu? XD No bo wiesz, skoro jest dwadzieścia lat starszy od Ciebie (właśnie sprawdziłam), to i tak i tak pozostawałby raczej w Twojej sferze wzdychających marzeń... ^^

Niby tak, ale tak te bezsensy się kumulują i zachodzi sprzeczność nie-do-przezwyciężenia, jak mawia Witkacy. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emi, skąd ty wyciągasz takie perełki? :> Me gusta, przynajmniej oko można nacieszyć ;) Bo pewnie zrobiłoby mi się smutno, gdybym się dowiedziała ile on ma lat. Pewnie i tak mniej niż ja, stawiam na rocznik '97... :

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie! :D

http://www.fashiontv.com/top-models/miles-mcmillan_234.html

1990 :) Jedyne pięć lat starszy od Ciebie, możesz do niego startować :P Ale chyba jest gejem, bo jak przekopywałam gugiela grafikę, to znalazłam zdjęcie, na którym całuje się z jakimś facetem. Chociaż ja jestem optymistką, więc optymistycznie założę, że jest bi i możesz :) A znalazłam go, bo wczoraj o czwartej rano naszedł mnie taki mądry pomysł, żeby wpaść na którąś ze stron dla włosofetyszystów, które zdarzało mi się kiedyś odwiedzać, i poszukać nowych zdjęć do folderu z panami, żeby mi tam całkiem kurzem nie zarósł. No więc sobie weszłam na takiego jednego bloga na tumblrze i właściwie nic godnego mojego folderu tam nie mogłam znaleźć (potężnym, brodatym wikingom już podziękujemy, Emi ma raczej skłonność do słodkich chłopców vide Miles. A swoją drogą to nie ogarniam, czemu tam wrzucają zdjęcia metalowców z corpsepaintem na twarzach. No dobra, oni mają długie włosy, ale jednak nie wyglądają za seksownie -,-), ale po kilkunastu niegodnych zdjęciach natknęłam się na gifa z tym panem. I przeniosłam się z tumblra na Google Grafikę, a tam znalazłam szczęście, dużo szczęścia :3

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.