Jump to content
Sign in to follow this  
Evi

Ogłoszenie

Recommended Posts

Witajcie. Chciałam oświadczyć, że jak dziś tu weszłam to miałam dość wszystkiego jak zobaczyłam tematy o zachwycie nad urodą Floor, Lucy jakiejśtam, Liv Tyler i kogośtam jeszcze... Dlatego informuję was, że wszystkie zachwyty będą niedługo wrzucone do jednego wora, żeby nie robić tu bałaganu. I tam się będziecie mogli zachwycać kim chcecie i ile chcecie... Plan był taki, żeby zostawić wątek o Simone i utworzyć nowy o Damach Nightwisha, ale skoro tyle się tego narobiło... no niestety, nie może tak być. Zmiany na dniach. Jakiekolwiek pretensje proszę kierować tutaj.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłabym za tym planem początkowym, o którym pisałaś. Może warto najpierw to przedyskutować, a nie z góry coś zarządzać, nie słuchając opini innych?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A przepraszam, myślisz, że dlaczego zostawiłam ten wątek otwarty? Trochę mnie już denerwuje wasze zarzucanie, że wszystko się dzieje za waszymi plecami. Dlatego piszcie co wam nie pasuje i co proponujecie. Ale nie chcę żeby ta dyskusja ciągnęła się w nieskończoność. Robi się tu niezły śmietnik i chcę jak najszybciej zrobić z nim porządek. Bo tak nie może być... Wybaczcie, ale uważam, że niektóre z tych nowo powstałych tematów po prostu długo nie pociągną... odezwie się tam 3, może 4 osoby i dyskusja umrze. Zamknę wątek i co dalej? Za dwa miesiące powstanie następny, bo ktoś sobie nagle przypomni. Część trzeba wrzucić do jednego wora. Pytanie pozostaje - którą część. Więc piszcie i pokażcie, że chcecie mieć wpływ na zmiany. Byle konkretnie.

 

Żeby nie było, Nymph, nie czepiam się ciebie, ale już po prostu mi nerwy trochę puszczają :P

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozumiem Evi, ale z góry postanowiłaś, co zrobisz i ewentualne "pretensje" prosiłaś kierować tutaj.

A jeśli chodzi o 'śmietnik' na forum, to nie jest tak źle. Jeszcze nie widziałam żadnego forum, na którym panowałby idealny porządek, a byłam na wielu.

Może rzeczywiście nie ma sensu zakładać tylu nowych tematów o pokedynczych osobach, ale musi być na to jakieś wyjście.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem za utworzeniem jednego takiego tematu, w którym zachwycalibyśmy się Damami Nightwisha, albo nawet ogólnie kobietami i mężczyznami związanymi z metalem symfonicznym. Do tego osobny na wszystkich innych np. aktorów, modelki i całą resztę. Faktycznie troszeczkę naśmiecone jest teraz, a podejrzewam, że byłoby jeszcze bardziej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

A ja uważam, że jeden temat o urodzie by w zupełności wystarczył... Piszę to z lenistwa, bo po prostu nie chce mi się omijać szerokim łukiem większej liczby tematów...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiedziałam aby kierować tu pretensje. Nie bez powodu. Wszystko zostanie rozpatrzone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie miałam zarzucić podobny pomysł do Jil.

Stworzyć kilka (niewiele) tematów. W jednym np. członkowie NW, w drugim muzycy, a w kolejnym aktorzy i imne gwiazdy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

też uważam, że jeżeli koniecznie trzeba zachwycać się tu nad urodą to jeden taki temat zupełnie by wystarczył :) bo też jak zaczniemy tak dzielić na wątek o aktorach,aktorkach,wokalistach,wokalistkach i tak dalej to zrobi się taki sam bałagan. Prościej wrzucić wszytko do jednego :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ale po cholerę 2-3 wątki, skoro może być do tego jeden? Wyjdzie na to samo, a dla bardziej leniwych będzie wygodniej...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale jeśli wrzucimy zupełnie wszystkich do jednego worka, to też będzie bałagan. Wyobraźcie sobie sytuacje, kiedy jeden z nas daje temat nóg Floor, drugi w tym samym czasie włosów Simone, a trzeci ust Angeliny Jolie... wszystko się zleje, każdy każdego zacznie cytować i będzie totalny chaos. A wiadomo, że niektórych mogą mało obchodzić usta Angeliny a innych wręcz przeciwnie i w jednym termacie wywiążą się cztery inne dyskusje. Zamiast jednoczyć userów taka sytuacja będzie nas dzielić na grupy. Troche niefajnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po chlolerę, to każdy z osobna, a 2-3, żeby było łatwiej i lepiej?

 

edit.

Moja przedmówczyni Ci to wyjaśniła : )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ale jeśli wrzucimy zupełnie wszystkich do jednego worka, to też będzie bałagan. Wyobraźcie sobie sytuacje, kiedy jeden z nas daje temat nóg Floor, drugi w tym samym czasie włosów Simone, a trzeci ust Angeliny Jolie... wszystko się zleje, każdy każdego zacznie cytować i będzie totalny chaos. A wiadomo, że niektórych mogą mało obchodzić usta Angeliny a innych wręcz przeciwnie i w jednym termacie wywiążą się cztery inne dyskusje. Zamiast jednoczyć userów taka sytuacja będzie nas dzielić na grupy. Troche niefajnie.

 

Ja np. nie jestem zainteresowany w ogóle dyskusją na temat wyglądu, bo nie to się liczy. Będę więc omijał te tematy z daleka. Czy więc to nie będzie w pewnym sensie podzielenie userów?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też nie wypowiadam się w tematach, które mnie nie interesują i nie czuje się przez innych odrzucona ;D Chodzi mi po prostu o to, aby nie robić zbędnego syfu kochani. Równie dobrze możemy się przecież zachwycać na PW! Trzeba wybrać "mniejsze zło" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja np. nie jestem zainteresowany w ogóle dyskusją na temat wyglądu, bo nie to się liczy. Będę więc omijał te tematy z daleka.

 

To nie Ty założyłeś podobny temat o Tilo i Anne? o.O

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Temat miał być żartem i usunąłem go po krótkim czasie. Chciałem tam pokazać, że tak jak ja nie widzę nic specjalnego w Simone/Floor/Xenie/kimkolwiek, Wy nie musicie widzieć niczego w kimś, kogo ja lubię :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Popieram propozycję założenia jednego wątku dla wszystkich obiektów. Osoby niechętne do dyskutowania o wyglądzie nie będą miały wrażenia, że w Hyde Parku jest bałagan, a inni będą mogli się pozachwycać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stworzenie jednego wspólnego wątku związanego z urodą pań, jest jest jedynym rozsądnym rozwiązaniem bo raz że nie jesteśmy forum wizaz.pl a dwa to trochę jakby tworzyć na przykład osobne tematy dla każdego serialu kiedy mamy zbiorczy.

 

Natomiast co do urody i zdjęc związanych z NW czyli tego co nalezy do działu Nightwish, może nie wszyscy zauważyli że dział media to (wszelkie materiały, filmy, zdjęcia, itd.), celowo podkresliłem zdjęcia, bo zamiast wrzucać je często w tematach czysto muzycznych można tam w jakiś temacie typu „fotki zespołu oraz jego członków”, gdyż w zasadzie poza „zespołem na wesoło” nie mamy tematu o normalnych zdjęciach.

Jest w dziale NW również istniejący od dawna temat poświecony ich wizerunkowi i jak ktoś chce się pozachwycać jakimiś kreacjami itp to takie posty będą do tego tematu jak najbardziej pasować.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fakt, że tych wątków się namnożyło i trzeba by je jakoś scalić, albo coś. Do tego ludzie czasami wrzucają fotki- bez merytorycznych komentarzy- do tematów o wykonawcach. Trochę pracy przed modami. Trzymam kciuki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powstały dwa tematy:

Dla NW: http://forum.nightwish.pl/watek-jacy-oni-piekni-czyli-wzdychamy-do-nw-%E2%99%A5

Dla reszty świata: http://forum.nightwish.pl/watek-jacy-oni-piekni-czyli-wzdychamy-do-reszty-swiata-%E2%99%A5

 

Od razu informuję - forum to nie kwejk, ani facebook. Tu nie jest miejsce na wklejanie obrazków wszystkich ludzi z branży muzycznej/aktorskiej/innej i zachwyt nad nimi. Dlatego wątek "reszty świata" będzie miał maksymalnie 20 stron. Posty ze stron pierwszych będą systematycznie usuwane. Natomiast jeżeli chodzi o NW - w tym wątku posty kasowane nie będą. Forum jest poświęcone zespołowi, więc ich zdjęcia są tu jak najbardziej mile widziane. To tyle z mojej strony. Dziękuję za uwagę.

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

No to czasem coś się będzie powtarzać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Evi, świetna robota! :)

 

Jeśli chodzi o wątki pochwalne ze zdjęciami - nie bardzo rozumiem nazywania ich dyskusjami, ponieważ to jest zwykła wymiana fotek z dopiskiem (lub bez). :D Forum dyskusyjne z definicji powinno skupiać się na rozmowach. Oczywiście wyjątkiem jest dział "Media", w którym publikujemy zdjęcia, wywiady, teledyski itp związane z tematyką forum - zespołem Nightwish.

 

Mamy fejsbuki, kwejki, 4chany itp., gdzie możemy publikować do woli zdjęcia piosenkarek, aktorek, odkryć roku. Jeśli tutaj koniecznie też musi się pojawić coś w tym stylu to najlepiej w jednym wątku. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.