Jump to content
Sign in to follow this  
Nymphetamine

HammerFall

Recommended Posts

Świetna kapela, jak fajnie sobie przypomnieć:) Bezbłędny śpiew Joacima, grzech nie znać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie od nich właśnie zaczęłam słuchać power :) Jest jednym z moich ulubionych zespołów tegoż gatunku. Jakiś czas temu zaraziłam ich twórczością moją młodszą siostrę, wałkuje ich dyskografie już długi czas, co mnie niezmiernie cieszy :D

Rozczarowałam się na ostatniej płycie, w ogóle mi się nie podobała. Najbardziej ukochałam sobie Treshold, przemawia do mnie ten album i lubię sobie odpalić ją podczas sprzątania ;p

 

aaaaa, Oscar Dronjak, to nazwisko należy wspomnieć - oprócz tego, że jest głównym założycielem HF, to jest również wyśmienitym gitarzystą, jego mięsiste riffy momentami przyprawiają o ciary :)

 

Mam tylko nadzieję, że po długiej przerwie nie pójdą w ślady "Infected", bo dla mnie oznaczałoby to zakończenie przygody z ich twórczością... ;/ a tego bardzo bym chciała uniknąć, bo coraz mniej porządnych kopniaków, ryjących beret w power metalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te trzy które wymieniłaś Nymph bardzo mi się podobają ale więc kawałków ich niezbyt znam ale mają fajny styl grania no i wokal jest super .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna kapela którą bardzo lubię i szanuje ,z tych numerów które wymieniła Nimfa to lubię 2 i 3 numer ,a Hearts on Fire z teledyskiem w którym występują urocze dziewczyny z Szwedzkiej reprezentacji w Curlingu,Hamer Fall ma też świetne numery instrumentalne ,ostatni album jest na prawdę świetny super się go słucha z resztą tak samo jak poprzedni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetny zespół. Gdy zapytałem koleżankę czego słucha to nie sądziłem, że przez kilka miesięcy nie wyrzucę z głowy Any Means Necessary. Tak poza tym kawałkiem to wręcz ubóstwiam Riders of the Storm, Hearts on Fire i Crimson Thunder. Całego dorobku niestety nie przesłuchałem, lecz z tego z czym żem się zaznajomił wyłania się najczęstsze słuchanie albumu No Sacrifice, No Victory.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może nie słucham ich za dużo, ale parę kawałków znam i uważam, że są naprawdę świetne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.