Jump to content
Sign in to follow this  
Ares

Ares :))

Recommended Posts

W ogóle to już dawno niczego od siebie nie wrzucałeś, fajnie wiedzieć, że coś tam jednak u ciebie powstaje ;)

Ostatnio nie grywam w przedstawieniach zwłaszcza przez matury. I chyba niestety już nie będę grac chce się zająć swoim życiem zawodowym i zarabiać pieniądze. A od następnego tygodnia to już w ogóle nie będę miał czasu dostałem prace. Ale kiedyś mam nadzieję, ze powrócę do grania tęsknie za tym. A ten rysunek narysowałem z nudów przyglądając się mojej koszulce KoRna własnie z nadrukiem z okładki albumu "Issues". :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ładnie! Spróbuj jeszcze troszkę podrasować tę głowę...więcej włosków, kreseczek, dopracuj oczko i będzie cacy. Podcieniuj deko w załamaniach i ja bym tu dodała odrobinę koloru, nawet zwykłymi kredkami...Ale jeśli zostawisz to jako szkic, to i tak jest spoko:) Gratulacje w związku z nową pracą! Powodzenia;)!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przedstawiam wam piwo kremowe z Harryego Pottera mojej roboty. :D

21o3bdz.jpg

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepis przeze mnie stworzony:

- 3/4 szklanki cukru trzcinowego albo białego (Zależy od pieniędzy);

- 250 ml. śmietanki kremówki

- cukier waniliowy

-300 ml. wody gazowanej

- 2 łyżki masła.

 

Sposób Przygotowania:

 

Wlać 4 łyżki śmietanki do garnka i rozpuszczać cukier. Jak się cukier rozpuści dodać masła i cukru waniliowego. Resztkę śmietanki ubić na sztywną pianę. Gdy całkowicie rozpuści się cukier w garnku wlać wody gazowanej i mieszać szybciutko by się cukier nie skrystalizował. Przelewamy do kufla, nakładając sztywną ubita śmietanę.

 

UWAGA!:

 

- Można dolać whiskey albo inny trunek jak ktoś chce (Ja wole bezalkoholowe). :)

- Napój jest bardzo słodki nie należy pić go w dużych ilościach.

 

SMACZNEGO! :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

W pierwszej chwili myślałam, że to latte, bo tak mi się skojarzyło z tą pianką! Wygląda pysznie i pewnie tak smakuje, ale ja się obawiam, że przy systematycznym spożywaniu tego napoju, na wiosnę nie zmieszczę się w ulubione spodnie ;)..Robi się chłodno i lubię sobie czasem wypić gorącą czekoladę lub kakao. No i jak do tego dojdzie jeszcze bardzo kusząco wyglądające piwo kremowe to ja wyrzucam wagę! A co tam...Idzie zima! Raz się żyje(tyje!)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście Aniu, w pierwszej chwili wygląda jak latte! Koniecznie muszę spróbować, bo wygląda smakowicie, a ja taaak uwielbiam słodkie rzeczy :D Dzięki za przepis, Ares! :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też najpierw myślałam, ze to latte :D

Jaki świetny przepis! Muszę je zrobić, w końcu to piwo kremowe z HARRY'EGO POTTERA! No i ja mam go nie zrobić?! :D

Tyyle cukru tyyyle cukru. Ostatnio moje tiramisu a teraz to piwo. Umrę XD

Albo moja diabetolog mnie zabije. No trudno, przynajmniej będzie mi smacznie ;3

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow, Marcin! Świetny pomysł, będę musiała wypróbować ten przepis :) dzięki!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój hołd oddany ku czci pamięci jednego z legendarnych aktorów. Mowa tu o Alanie Rickmanie. [*]

 

[video=youtube]

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.