Jump to content
Ares

Xena : Wojownicza Księżniczka

Recommended Posts

Marcin dobre wideo, choć mam wrażenie, że zawiera obrazy tylko z jednego odcinka. PS. Zdecydowanie masz obsesję na punkcie Xeny :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwielbiam Xenę nawet bardzo ;)


Ps. i jestem fanem Lucy Lawless :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Genialny Fan Art Xeny z Gabriellą :)

 

892956_556911274381378_110445934_o.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

W zasadzie dziwnie tak pisać pierwszego posta na forum o ulubionym zespole w temacie o serialu z dzieciństwa, ale w sumie skoro to on mnie skłonił do przejścia z przeglądania forum, do utworzenia konta... ;D

 

Serial, tandetny, niskobudżetowy, banalny - a mimo to gdy po paru ładnych latach ponownie go obejrzałem na TVPuls to nie mogłem się oderwać i cdziennie się meldowałem przed telewizorem. W gruncie rzeczy za to go człowiek tak lubi.

Szkoda tylko, że kilka ostatnich serii (po zmartwychwstaniu Xeny i Gabriel) nie trzyma już tak wysokiego poziomu jak pozostałe. Ale reszta cudna, szczególnie odcinki z Królem Złodziei :D Choć ideałem zawsze pozostanie dla mnie jego debiut w Herkulesie...zresztą tak samo jak Xeny, po ciemnej stronie mocy jakoś zdecydowanie bardziej mi się podobała :)

 

Tak więc witam wszystkich - pierwszy post, jak starczy samodyscypliny to nieostatni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie taki denny i banalny serial o wiele lepszy od Herkulesa. :) i E, tam król złodziei Ares bóg wojny dodawał uroku dla filmu i ta chemia między Aresem a Xena, to piękne. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co złego było w Herkulesie :P (poza wymienioną wcześniej dennością i tandetą ;) ).

 

Swoją drogą żałuję, że twórcy nie zdecydowali się na parę kolejnych wspólnych epizodów (chyba, że o czymś nie wiem).

Plusem Xeny w Herkulesie puszczanej jakiś rok temu na Polsacie był też lektor czytający wymawiający jej imię "Zina" :)

 

Ares ogólnie był spoko, tylko że późniejsze odcinki (a o ile się nie mylę to w nich dodali "wątek miłosny") lekko trącą brazylijską telenowelą. Esmeralda jest w ciąży, ale nie wie, że ojcem jest Hurio. On ją kocha, ona go nienawidzi + co parę odcinków porządnien się zleją :P

 

No i nie zapominajmy o Calisto!

1291563-callistohudson.jpg

Pamiętam też, że raz był fajny odcinek w którym zamieniły się z Xeną ciałami ;D Szkdoa, że wątek samej Calisto zakończyli dość (dla odmiany) dennie, została aniołem wybawionym przez Xenę....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Calisto była niezłą psychopatką, ale jak była nawrócona, to tez mi sie podobała :)Ares tez był super jak był śmiertelny i odcinek na farmie jest boski jak spał z Xena i Gabi :), ale przyznam racje Lektor kiedyś na polsacie był kijowy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=vimeo]

 

Super reklama z Lucy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Epica i Xena też jest to genialne połączenie :)

 

[video=youtube]

 

I After Forever

 

[video=youtube]

 

Stwierdzam, że ten serial nie jest denny i Hercules, to są lata 90 nie było aż tak dziwacznej techniki co teraz. Ją się ogląda super bez względu na wiek. I jak na lata 90, to Xena i Hercules trzymają wysoki poziom i dobrą technikę. Fani Władcy Pierścieni nie powinni narzeka na Xene, czy Herca, bo połowa obsady z Xeny jest w Ltrze. i Producenci Xeny nakręcili Władcę. Kocham takie klimaty Xeny i Władcy Pierścieni. Niektórym mogłem ją obrzydzić za co przepraszam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wspomniałem, że 15 lutego była 12 rocznica śmierci Kevina Toda Smitha aktora z z serialu, który też wcześniej się pojawił w Herkulesie umarł w 2002 roku. Zmarł w wyniku ciężkich obrażeń na planie Filmu "Riverworld". Aktor wcielił się w rolę Aresa greckiego boga wojny.

 

Zdjęcia Aktora:

 

341640-kevin_tod_smith.jpg

 

areshorse.jpg

 

OAHAF_03.jpg

 

Ares-ares-4248417-1024-768.jpg

 

ares03.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

lubiłam tego aktora, to smutne, że odszedł tak szybko i nagle, (zwłaszcza musiał to być szok dla jego rodziny);

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rodzina musiała być w szoku.

 

Osierocił dwóch synów:

 

44.jpg

 

I miał żonę swoją ukochaną z lat szkolnych.

 

kev-with-his-wife-kevin-t-smith-7597939-430-279.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

to smutne i przykre gdy odchodzi ktoś kogo się kocha, współczuję im, trudno się 'pozbierać' po stracie kogoś bliskiego zwłaszcza żonie i dzieciom (jak powiedzieć dzieciom, że ich ojciec nie żyje- coś okropnego).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To prawda zgadzam się w stu procentach. Lucy była strasznie przygnębiona jak się o jego śmierci dowiedziała.

 

[video=youtube]

 

Był świetny w Roli boga wojny.

Miał świetny niski głos idealny do tej roli.

 

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JALABF5Ary0

 

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OHza_jGREFY

 

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9bNBAWL47PQ

 

Coś z NIghtwishem :)

 

[video=youtube]


[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JALABF5Ary0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.