Jump to content
Pablito

Iron Maiden

Recommended Posts

Jak dla mnie wraca stary dobry Iron Maiden ,te solówki wpadają w ucho a Bruce też w formie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na co najmniej dwóch stronach można już pobrać cały album,kurde nie zdążyłem nawet sobie porządnie przesłuchać bo praca,brak czasu : /

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słuchaliście już nowego Iron Maiden ,jak tam wasze wrażenia ,jak dla mnie Stary dobry Iron Maiden ,jeśli chodzi o album to na plus należy im zapisać że te numery są takie długie ,ponieważ długo można się delektować ich numerami ,moim ulubionym numerem w którym zakochałem się po 2 przesłuchaniu jest The Red and the Black ,numer jest tak samo wspaniały jak Dream of Mirrors z albumu BNW ,jeśli codzi o 18 minutową suitę to na początku mi nie siadała ale posłuchałem ją kilka razy i spodobały mi się owej suity składniki tzn grę Bruca na fortepianie oraz smyczki po raz pierwszy użyte w numerze w historii Maiden .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najnowszy album Ironów niewątpliwie przynajmniej dla mnie jest lepszy od poprzednika. Ciekawsze solówki,jest ich chyba więcej niż ostatnio,ciekawa budowa numerów,nie nudzą jak z TFF chociażby Coming Home... no i Bruce w pełni sił intensywnie wyśpiewuje jak nigdy nie mówiąc już o wspaniałym zwięczeniu albumu w postać 18minutowego epika. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako że ogólnoświatowa trasa promująca nowy album została zakończona ,nie ma to jak słuchając albumu Powerslave robić model samolotu którym Iron Maiden podróżowało po całym świecie latając na koncerty a za sterami oczywiście Kpt Bruce Dickinson ,Ed Force One II przybywaj ,up the Irons \m/

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.