Jump to content
Adrian

Suomi Night Spring Edition

Recommended Posts

Relacyja wkrótce!

 

To nie mój pokój tylko moja część w mieszkaniu w Poznaniu. Kocyk w panterkę należy do siory, która czasem nocuje u mnie. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A że impreza nie do końca wypadła tak' date=' jak się spodziewaliśmy, to już inna sprawa....[/quote']

Tzn. jak wyglądała?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@up

To samo pytanie

Właśnie o co chodzi z imprezą?

 

 

dobre focie czekam na więcej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na miejscu pojawiliśmy się punktualnie łamiąc podstawową zasadę imprez - "nie przychodź na czas tylko jak się rozkręci!". :D Ano na rozkręcenie trochę czekaliśmy, bo ze 2 godziny, ale włączyli nam "End of an Era" i mieliśmy oczy jak pięciozłotówki... :)

 

Potem weszliśmy na salę i chwilę byliśmy sami. Wkrótce doszli ludzie i zaczęły się tańce w rytm Nightwishka. Niestety było go dużo mniej niż w zeszłym roku. :( Publika głównie budziła się na NW, Sonacie itp.

Było dużo różnych zespołów, a nawet nie mam dzisiaj głowy ich wymieniać. :D

 

Co jeszcze... a no - nic nie piłem! Tylko wodę! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z zespołów słyszałem (oprócz Nightwisha, który pojawiał się najczęściej) :

- z finskich: Sonatę, Stratovariusa, Amorphisa, CoB, Finntrolla, Northern Kings (?)

- drugim najlepiej reprezentowanych krajem była Szwecja: był Sabaton, Therion, Europe

- spoza krajów nordyckich: Van Canto, Eluveitie

 

Szkoda, że nie było tego obiecanego koncertu z Floor. Ciekawe, jak by to wyglądało na dużym ekranie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Pewnie był tam, gdzie End of an Era :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.