Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

To wtedy będzie problem, jak necik gorzej biega :D

A po za tym to nie mój komp.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

No to masz problem.

Napisałam interpretację. Jeszcze tylko recenzja na środę.


Recenzja ma być pozytywna. Szkoda, bo będę musiała potem pisać odtrutkę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja nie wiem, o czym mówicie

O Antywirusach i przykłady dlaczego komputer się psuje.

Wygrywają PIRATY!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam nie mam problemów z piratami. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zzmieńcie windowsa na Kubuntu i będzie po sprawie. Tylko internet gorzej chodzi.

Nie prosze tylko nie Kubuntu, miły do pracy, kiepski przy rozrywce, z siecią też było ciężko.

Linux, ac=Macintosh, Ubuntu jakoś nie moge przekonać się do żadnego systemu operacyjnego, najlepiej się obchodzi mi z Windows znają sie ludzie na tym.

Kubuntu jeszcze jakoś by przeszedł ale nie zamierzam instalować.

Ranking mówi sam za siebie choć nie postawił bym XP na pierwszym miejscu, tak czy inaczej faceci z Microsoftu wygrywają. I nie ma w rankingu Ubunty, który jest dość słynny we Francji.

http://www.ranking.pl/pl/rankings/operating-systems.html


Ja tam nie mam problemów z piratami. :D

 

Czyżbyś piratował? Filmy, muzyka, gry, programy????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubuntu lubiłam. nawet mam oryginalną płytę z tym systemem :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale ten ranking tylko o popularności świadczy. Windows jest dobry, znany. A niektórzy lubią robić ludziom na złość, w ten sposób stwarza problem w budżecie użytkownika. Posiadacz systemu Windows musiałby całkowicie legalnie nim posługiwać, by być bezpieczny lub dostać odszkodowanie.

 

Filmy oglądam online.

Programy i gry pół na pół.

Muzyka ostatnio spotify, a tak to mam stosy mp3, jak nie mal każdy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale ten ranking tylko o popularności świadczy. Windows jest dobry' date=' znany.[/quote']

Sztucznie wypromowany marketingowo przez firmę, która osiągnęła monopol na rynku?

Gdzie nie pójdziesz, to sprzedają oprogramowanie Okien (dołączone jalkby "w pakiecie") i tyle.. Nie mamy wyboru praktycznie. Dobra można zakupić we własnym zakresie inne system operacyjny, ale to sią wiąże z kolejnym wydatkiem... A co robi przeciętny Kowalski? Idzie do sklepu, prosi o laptopa (lczą się tam jakieś podstawowe parametry sprzętu), a Okna dostaje jakby już "odgórnie".

 

Chyba trochę nie do końca w temacie, ale się wypowiedziałam :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Windows Ubuntu czy inny z rodziny Linux ma swoje wady i zalety z resztą jak każdy system operacyjny ;-)

Tak jak Freyja mówi Windows w rankingach wygrywa gdyż większość producentów sprzedaje swoje produkty z Windowsem lub bez systemu poza Apple który promuje jak zawsze własny system ;-)

Ja aktualnie na lapku mam Win 7 ale też z USB odpalam Linuxa chyba Opensuse jako narzędzie administratorskie ;-)

Zaś z racji specyfiki zawodu i programów z jakich korzystam przeważnie systemem takim głównym jest Windows ;-)

A do windowsa mam Nortona jako antywirusa oraz AVG z USB odpalanego w groźniejszych wypadkach nim system ruszy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ranking jest tworzony na podstawie liczby odsłon stron uwzględnionych w badaniu gemiusTraffic.!

Nie przez firme która zgarnęła monopol. Każde IP jest zapisywane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się lecz jeżeli przeciętny właściciel komputera przy jego zakupie ma już zainstalowany Windows lub sprzedawca mu go wciska po super atrakcyjnej cenie to on go weźmie i z niego będzie już korzystać zaś po zmianie sprzętu z przyzwyczajenia już sam sięgnie po Windowsa. Ot cała filozofia czemu Windows wygrywa rankingi oraz czemu jest monopolistą na rynku ;-)

Niestety ale tylko osoby które zajmują się programowaniem i projektowaniem rożnych aplikacji lub mają większe pojęcie o informatyce sięgają po inny system niż Windows gdyż choćby systemy z rodziny linuxa mając gigabajty wirusów żadnego nie uruchomią samoczynnie ;-)

Zaś reszta użytkowników zwłaszcza tzw podstawowych funkcji multimedialnych i tekstowych tudzież gier wybierze Windowsa by zwyczajnie wszystko działało

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zgadzam się lecz jeżeli przeciętny właściciel komputera przy jego zakupie ma już zainstalowany Windows lub sprzedawca mu go wciska po super atrakcyjnej cenie to on go weźmie i z niego będzie już korzystać zaś po zmianie sprzętu z przyzwyczajenia już sam sięgnie po Windowsa. Ot cała filozofia czemu Windows wygrywa rankingi oraz czemu jest monopolistą na rynku ;-)

O tym pisałam już poprzednio. ;) A @Prezes to fajnie uzupełnił - dzięki.

Tak samo to, że w rankingu zaczyna wygrywać W7. Dlaczego? Bo ludzie kupując nowy sprzęt (a jak wiadomo - z postępującą obecnie w szaleńczym tempie techniką - sprzęt wymieniamy coraz częściej) dostają najnowszą (no teraz powoli wchodzi już 8) wersję systemu - i chyba więcej dodawać nie trzeba.

 

Monopol to zło, no ale cóż poradzić - jest jak jest. A każdy przeciętny użytkowink woli, aby

zwyczajnie wszystko działało

Share this post


Link to post
Share on other sites

Windows jest dobry razem z pakietem office :)

Linux jest bezpieczny.

A o Mac to nic nie wiem, mniej znany hakerom, mniej znany programistom.

 

Dla użytkownika który pobiera, siedzi na wielu różnych stronach, oraz programuje.

Proponuje Linux - bezpieczny, znane kodowanie, oraz pozwala na łatwy dostęp do aplikacji z innych systemów operacyjnych.

 

W temacie, w temacie o s.o. chodzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

akurat Mac najmniej mi się chyba podobał, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia. a jeżeli chodzi o pakiet Office to nie lubię tego od Microsoftu. wolę OpenOffice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też się cieszę że tu nie ma pustki (chociaż tu),jak ci dzień leci Invidia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mama mnie dzisiaj zawlokła do lekarza tylko dlatego, że jestem przeziębiona. Zamiast wstać o 10 wstałam o 7. No zgroza. A poza tym to jakoś leci ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

a no to jedyny plus tej sytuacji ,do jakiej chodzisz szkoly średniej czy gimnazium

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na szczęście mam szkołę jako etap zamknięty zaliczyłem 3 szkoły od podstawówki na technikum kończąc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety nie ,a czas mi ucieka do Air show jeszcze 44,5 miechów a ja nie mam odłożonej kasy i dochodzi do tego presja czasu a roboty jak nie było tak nie ma

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.