Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Trza się uczyć. Reakcje to nie co bardziej skomplikowane wzory, wystarczy wiedzieć co ma być po obu stronach i można szaleć. Roztwory, masa molowa. Nauka związków ich właściwości. Trochę teorii.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Całe szczęście, że na jutro nic nie mam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Zrobiłem tę głupią prezentację. Gdyby nie to, że muzyka oraz film muszą być w folderze z nią, to bym Wam udostępnił. A tak to będzie z tym problem !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Nie przejmuj się.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szymek, ty to masz problemy... Wystarczy, że nam to szczegółowo opiszesz :happy:.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

 

Chemia jest straszna. Straszniejsza od zimy na wiosnę i od tego że wiosna umarła. Zgroza -_-

 

Masz rację. Po co ona daje klasie humanistycznej na sprawdzianie treści z rozszerzenia?

A mówili, że nauczyciele to ludzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I coście wymodzili z tymi lekcjami :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja muszę wyprosić 4 z chemii na koniec roku. Czyżby to oznaczało, że trzeba będzie coś zrobić - pierwszy raz od roku?!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Ja muszę wyprosić 4 z chemii na koniec roku. Czyżby to oznaczało, że trzeba będzie coś zrobić - pierwszy raz od roku?!

 

Obawiam się, że tak. Pewnie jakiś referat (tak jest u mnie).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niecałe dwa tygodnie przed Radą Pedagogiczną się ogarnąłem, że chcę walczyć o czerwony pasek xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niecałe dwa tygodnie przed Radą Pedagogiczną się ogarnąłem, że chcę walczyć o czerwony pasek xD

 

lepiej późno niż później :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Ja też tak zawsze robiłam. W mojej obecnej szkole nie warto nawet się starać. Powodzenia, xhonek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tak sobie myślę, gdzie wam się marzy ten pasek :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pewno nie na tym, co masz na myśli :P


Chyba że rzeczywiście myślisz o świadectwie. To już inna sprawa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A myślisz, że wiesz co ja o tym myślę. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gadacie bzdury ;-P

Biologia Matematyka Historia Chemia to bardzo proste przedmioty ;-)

Zaś na naukę rosyjskiego zapraszam do mnie na wypad za granicę ;-)

Konieczne są paszporty ;-)

Ale za to nauka w tempie ekspresowym ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D

 

Wszystko jest proste jak ktoś wprowadzi i ma się jakieś w miarę dobre i dokładne podręczniki:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Prezes42 taka ekspresowa nauka rosyjskiego bardzo by mi się przydała. Wpadam do ciebie ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może i masz racje ale moje podręczniki w SP i LO przeważnie były tylko na półce nie używane ;-)

Jeżeli chodzi o biologie to grałem na kodach przez cały okres nauki ;-)

Moja babcia była nauczycielką tego przedmiotu w LO (ja do niego nie uczęszczałem) i miałem co weekend darmowe korepetycje ;-)

Ale w sumie biologii to się uczyłem zamiast chodzić do przedszkola ;-)

Gdyż w ramach opieki babci nad wnusiem zabierała mnie do pracy na swoje lekcje ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gadacie bzdury ;-P

Biologia Matematyka Historia Chemia to bardzo proste przedmioty ;-)

Zaś na naukę rosyjskiego zapraszam do mnie na wypad za granicę ;-)

Konieczne są paszporty ;-)

Ale za to nauka w tempie ekspresowym ;-)

 

dla jednych coś jest proste, a dla innych trudne. ja nigdy nie ogarniałam chemii nieorganicznej. nie lubiłam muzyki, wiedzy o kulturze i plastyki. geografia mnie irytowała... za to uwielbiałam matematykę i języki obce :P w sumie to z niczym prócz plastyki i chemii nie miałam raczej w szkole większych problemów. ale na przykład moja przyjaciółka z matematyki była po prostu niewyuczalna. choćby się nie wiem ile uczyła i nawet pojmowała coś to za jakiś czas niczego kompletnie z tego nie pamiętała. nie potrafiła znaleźć związków między zadaniami i wzorami... no po prostu ciężki przypadek. za to z plastyki była świetna. pięknie rysowała i malowała. dlatego ona odwalała za mnie prace plastyczne, a ja pisałam za nią kartkówki i sprawdziany z przedmiotów ścisłych :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak czy owak jakby sobie nie olewał to bym skończył inaczej. Wredna szkoła i życie. :/

Ewentualnie mogę ubolewać nad polskim.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.