Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

@ Invidia poważnie masz rękę złamaną ,życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękować Bogu - nigdy nie miałem niczego złamanego. Oprócz... małego palca u nogi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

CZY WYŚCIE OSZALELI? Nie ma mnie 4 godziny, a tu 55 nieprzeczytanych...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

A ja dzisiaj sie dowiedziałam, że w Białymstoku pojawiła się białoruska mafia zajmująca się handlem narządami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Morderczych uważaj! Na nich zwykłe duszenie może nie wystarczyć...

 

Btw. Byłam w herbaciarni na herbatce malinowej, idealna na deszczowy dzień xD.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Maggie. Oni zamordowali (utopili) kuzynkę mojej nauczycielki geografii.

Duszenie ich nie powstrzyma. Muszę wymyślić coś innego, co mogłoby podchodzić pod uszkodzenie napastnika w obronie własnej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Odetnij im głowy maczetą!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Albo napuść na nich zmywarkę! :happy: Szymka zjadła przecież xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Szymek. Trochę to trudne. Gorzej, że moja mama teraz nie chce mnie puścić na osiemnastkę do koleżanki, bo się boi, że mnie napadną. A Kryśkę to wypuściła.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Zmieniając temat.

Co sądzicie o zrobieniu prelekcji na Pyrkon pt. "Metal w rękach kobiet, czyli o zespołach z żeńskim wokalem" ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale w sensie, że ty to będziesz prowadził? To ludzie będą tam cały dzień siedzieć, jak się rozgadasz xDD Ale ogólnie super, możesz też zrobić reklamę forum :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Tak, że ja będę prowadził. Będę miał do zagospodarowania 45-50 minut.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co sądzicie o zrobieniu prelekcji na Pyrkon pt. "Metal w rękach kobiet' date=' czyli o zespołach z żeńskim wokalem" ?[/quote']

Jak kombinujesz, żeby wejść za darmo, to czemu nie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Przepraszam, musiałam się pokłócić.

 

Szymek. Sądzę, że byłby to dobry pomył. O ile zrobisz to porządnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BLUŹNISZ, NIGHTWISH SIĘ NIE ROZPADNIE!!!

 

 

 

Przygotowuję się na to psychicznie od jakichś dwóch lat. Na razie jestem na etapie 'a właściwie obojętne mi to". Są tu jacyś psychologowie? Jaki będzie następny etap?

 

Przyznam, Sami, że mnie zaskoczyłaś.

Jak fanka/sympatyk (?) zespołu może odliczać czas do rozpadu zespołu :dodgy: , zamiast cieszyć się tym co jest?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Maggie miała okazję zobaczyć moją prezentację na informatykę, niech ona oceni, czy tego typu rzeczy są porządne :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

BLUŹNISZ, NIGHTWISH SIĘ NIE ROZPADNIE!!!

 

 

 

Przygotowuję się na to psychicznie od jakichś dwóch lat. Na razie jestem na etapie 'a właściwie obojętne mi to". Są tu jacyś psychologowie? Jaki będzie następny etap?

 

Przyznam, Sami, że mnie zaskoczyłaś.

Jak fanka/sympatyk (?) zespołu może odliczać czas do rozpadu zespołu :dodgy: , zamiast cieszyć się tym co jest?

 

Podchodzę do NW dość emocjonalnie i byłoby to dla mnie straszne, gdyby się znienacka rozeszli. Więc przygotowuję się na to, żeby potem się kompletnie nie załamać...

Ale jestem fanem takim jak każdy inny, cieszę się z ich sukcesów, widziałam ich live i ciągle mi mało, z niecierpliwością czekam na następny album ;)

Ale prawda jest taka, że oni mają już swoje lata. Przecież nie będą grać do pięćdziesiątki. A najgorsze będzie, kiedy będą już naprawdę starzy i pewnego dnia przeczytam w wiadomościach, że któryś z nich nie żyje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak to do 50? To Marco już powoli musiałby sie szykować. :) Chyba, że masz na myśli wiek zespołu to faktycznie byłby problem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie, no Marco niby ma prawie 50, ale jak widzę kariery nie zamierza kończyć.. :)

Ale na przykład Tuo za 15 lat. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie. Ale może będą czuli się dobrze na scenie metalowej i będą grali już zawsze?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Nie potęgujcie mojego psemistycznego nastroju.

Nightwish kiedyś się rozpadnie, ale jeszcze żyje, więc cieszmy się i słuchajmy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nightwish kiedyś się rozpadnie' date=' ale jeszcze żyje, więc cieszmy się i słuchajmy.[/quote']

Morderca dobrze prawi.

 

Chyba tyle w ramach komentarza, bo nie mam siły na resztę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.