Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Guest Simo

NIE ZNASZ SIĘ!

 

NIC NIE WIESZ (JONIE SNOW XDDDD )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie nie liczy się prezencja, tylko głos :P

 

 

Chociaż myślę, że dojdziemy do konsensusu przy Floor, Tarji i..... Anette, bo sama z ciekawości bym takie zjawisko ujrzała ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Też dlatego ma tam być Sharon :P Jedna z niewielu wokalistek, która na żywo potrafi wykonać utwór tak samo czysto jak na nagraniach studyjnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra:

 

Floor, Tarja, Annlouice, Sharon i... Simone (w chórkach :devil: ).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja WT kocham :P i też uważam, że Sharon ma wokal dobry, a nawet bardzo dobry.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem na WT obrażona za ostatnią płytę ^^

Choć lubię wcześniejsze dokonania zespołu i czekam z obawą na kolejną :dodgy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Na ostatniej płycie znalazłem kilka utworów, których można słuchać :P To jest mniej więcej jak DPP Nightwisha. Mam nadzieję, że kolejna płyta zaskoczy wszystkich tak miło, jak Imaginaerum :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem na WT obrażona za ostatnią płytę ^^

Choć lubię wcześniejsze dokonania zespołu i czekam z obawą na kolejną :dodgy:

 

The Unforgiving uważam za ciekawy, melodyjny album. Razi mnie to co robią teraz... covery ;/ Myślałam że ta passa skończy się lada moment, a tutaj widać robota wre. Czyżby wykończenie materiału? A żyć za coś trzeba, no to robimy covery ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Mnie te covery ani trochę się nie podobają :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie też. Ale żeby nagrywać całą składankę cudzych przebojów we własnej aranżacji...? Mówię, pomysły im się skończyły i chwytają się tego co idzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludzkości, dzisiaj jest piękny dzień, albowiem Lokikirja została oficjalnie zamówiona z Allegro ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Brawo ! :P

 

A ja właśnie doszedłem do wniosku, że irytują mnie zagorzali fani NW. Rozumiem, że można maniaczyć, ale żeby mieć fioła na punkcie zespołu ... W sensie... NW, NW, NW i nic innego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem maniakiem :P Ale zaczynam słuchać większej liczby wykonawców, tak jak przed miłością do NW, także tragedii nie ma. Ostatnio postawiłam sobie za cel zgłębianie twórczości innych symfometalujących kapel, bo ja przed NW to bardziej w rocku, punku, alternatywie i tak dalej siedziałam (z symphonic metalu słuchałam tylko Within Temptation), w każdym razie aktualnie męczę Epicę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Epica jest świetna :) Zaraz Ci podeślę małą ściągę.

 

941753_478664662207156_847626150_n.jpg

 

Proszę :D Słucham większości z tych grup :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Większość znam z nazw, względnie z jednej piosenki :P Widzę tam Tarję... Jej solowe piosenki (słuchałam dwóch i dałam sobie spokój, może pochopnie osądzam...?) mnie nie powalają, jak mam być szczera. Są w miarę, ale brakuje im tego niezdefiniowanego "czegoś" :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Chciałem Ci napisać, co ja bym polecał, ale po przejrzeniu zespołów tutaj stwierdzam, że większość lubię :D Niektóre są dość specyficzne (np. The Agonist, czy Lacrimosa), ale mimo wszystko je lubię :D

Z takich, których tutaj nie ma ... Arch Enemy, Avantasia, Sonata Arctica, Edguy (powermetal), After Forever (zespół już nie istnieje), Stratovarius, Hammerfall, In Flames, Pathfinder (polski zespół grający symfoniczny power metal), no i dużo dużo innych :happy:

Może z czasem przesłuchasz chociaż połowy xD


Nie widze tam Theriona, a to przecież prekursor gatunku ; p oj, wtopa Szymuś ; )

 

Queens of Music :P Therion z tego co kojarzę wokalu żeńskiego nie ma (ale mogę się mylić, nie znam zbytnio dyskografii Theriona)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie widze tam Theriona' date=' a to przecież prekursor gatunku ; p oj, wtopa Szymuś ; )[/quote']

Pewnie temu, że to tablica "female fronted", a nie symphonic... chociaż Lacrimosa jest... a trudno w sumie ich jednoznacznie do symphonic zaliczyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie kojarzę tylko nazwy Edguy :P Pathfindera słuchałam jak przeglądałam wasz dział muzyczny, After Forever też próbowałam (wiadomo, Floorka), Sonaty Arctiki też... No :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Edguy... Wokalista Edguy'a założył Avantasię :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tak a propos jeszcze female fronted, to... prócz Arch Enemy polecam Holy Moses :devil: i Warlock XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaa, w głosowaniu zostało tak mało piosenek... Będzie jeszcze trudniej coś wybrać :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.