Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Guest Morderczyni

Tak? O czym? Podoba się?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zła i niedobra ja napiszę' date=' że tak zawsze może spróbować się zmienić, ale trzeba przede wszystkim chęci, których czasami nie ma (seria niepowodzeń przykładowo to dobry demotywator), przewodnik może ułatwić zadanie, ale niekoniecznie.[/quote']

Hej, no jasne zawsze można znaleźć dziurę w całym (jak zwkle ja, ale chyba tym razem wydaję się nadzwyczaj optymistyczna), ale kto nie próbuje, ten nie ma. A jak chęci nie ma, to o czym my tu w ogóle mówimy - żaden przewodnik, doradca, ktokolwiek nie pomoże.

 

Nie będę już tego rozwijać - tak jak napisałam wcześniej' date=' nie przepadam za tego typu dyskusjami, bo pisząc łatwo o nieporozumienie[/quote']

Trochę rozumiem, bo to takie teoretyzowanie i gdybanie, ale czasem fajnie wymienić poglądy ;)

 

Poza tym w pogadalni takie tematy wyglądają co najmniej dziwnie :o

To ja też już kończę, żeby pogadalnia nie zrobiła się tematem o odpowiedzialności :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Książka podzielona jest na rozdziały o

Tom 1

Najdawniejsze tajemnice morderstw

Toksyczne kobiety

Szaleńcy

Sprawa Rodzina mordowanie mężów żon Dzieci

Zabójstwa polityczne

Tom 2

Dzieci ofiary

Zabójcy Kobiet

Ciala w kufrach

Morderstwo dla zysku

Ksiażki mi się podobają i kupiłem je na promocji

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hej' date=' no jasne zawsze można znaleźć dziurę w całym (jak zwkle ja, ale chyba tym razem wydaję się nadzwyczaj optymistyczna), ale kto nie próbuje, ten nie ma. A jak chęci nie ma, to o czym my tu w ogóle mówimy - żaden przewodnik, doradca, ktokolwiek nie pomoże.[/quote']

Napisanie tego, a wykonanie w praktyce to różne dwie różne sprawy :P

Wystarczą chęci - dla kogoś "tylko", dla innego "aż", a dla innej jednostki kompletnie niemożliwe do zrealizowania.

 

Trochę rozumiem' date=' bo to takie teoretyzowanie i gdybanie, ale czasem fajnie wymienić poglądy [/quote']

Nie nie, bardziej chodziło mi o to, że po prostu na pewne tematy rozmawiać w miarę możliwości dyskutując, nie pisząc, moim zdaniem do mniejszej ilości zgrzytów dochodzi.

 

To ja też już kończę' date=' żeby pogadalnia nie zrobiła się tematem o odpowiedzialności [/quote']

A ja wraz odpisałam, bo chcę się upewnić, że wszystko jasne ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wystarczą chęci - dla kogoś "tylko"' date=' dla innego "aż", a dla innej jednostki kompletnie niemożliwe do zrealizowania.[/quote']

W sumie i tak każdy przypadek należałoby rozpatrywac indywidualnie ;)

 

Nie nie' date=' bardziej chodziło mi o to, że po prostu na pewne tematy rozmawiać w miarę możliwości dyskutując, nie pisząc, moim zdaniem do mniejszej ilości zgrzytów dochodzi.[/quote']

Trudno nie pisać, skoro jesteśmy na forum :P Spotkać się chętnie mogę (jak większość tutaj), ale praktycznie każdy tu mieszka w innej części Polski...

Share this post


Link to post
Share on other sites
W sumie i tak każdy przypadek należałoby rozpatrywac indywidualnie

O to mi się rozchodzi ^^

 

Trudno nie pisać' date=' skoro jesteśmy na forum [/quote']

Wiem, dlatego napisałam o preferencjach, ale przecież nikomu nic nie bronię i sama uczestniczę w dyskusjach ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sionqa - no to mamy pełną jasność i zgodność ;)

Też uważam, że łatwiej się dyskutuje, niż pisze, ale cóż poradzić, gdy rozmówcy daleko?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sionqa - no to mamy pełną jasność i zgodność

Cieszę się ^^

 

Też uważam' date=' że łatwiej się dyskutuje, niż pisze, ale cóż poradzić, gdy rozmówcy daleko?[/quote']

Hmmm... coś w stylu konfliktu tragicznego mi się włączyło :happy:

 

Dla mnie pogadalnia jest dla relaksu, a temat powiedzmy, że jest co najmniej pochmurny ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmmm... coś w stylu konfliktu tragicznego mi się włączyło

XD chyba aż taki tragiczny nie jest, jakoś porozumieć się przecież można

 

Dla mnie pogadalnia jest dla relaksu' date=' a temat powiedzmy, że jest co najmniej pochmurny ^^[/quote']

A bo i aura dzisiaj taka deszczowa, może to stąd? :P

 

WIEM: nie ma Szymka! Od razu byłoby 10 nowych stron w pogadalni o... czym MEGA tym razem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, co mogło by być MEGA. Ale przed chwilą z nudów obejrzałam "Alicję w Krainie Czarów" i cały czas zamiast Kapelusznika widziałam Adriana :dodgy: on ma na mnie zły wpływ.


Mój chomik właśnie wpiernicza mega marchewkę. Ona naprawdę jest mega xd


Nudna jestem. Idę pograć w karty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
XD chyba aż taki tragiczny nie jest' date=' jakoś porozumieć się przecież można [/quote']

To była hiperbola z mojej strony :P

A bo i aura dzisiaj taka deszczowa' date=' może to stąd? [/quote']

Oddaj chmurki ^^ U mnie gorąco :(

 

WIEM: nie ma Szymka!

Szymek na Suomi przecież ^^

 

Nudna jestem. Idę pograć w karty.

Trzeba się kiedyś na kurniku wyzwać na pojedynek :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A no właśnie, jak mogłam zapomnieć, że oni na Suomi balują, przecież Pan Szymon tyle się chwalił xD.

Btw. Był ktoś kiedyś na takim wydarzeniu? Bo ja nieobeznana, jestem ciekawa jak to się odbywa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiosna przyszła i dopiero co ogarnąłem tylko pogadanie ;-)

Invidia jak chcesz pisać takie chwalebne poematy to polecam trylogię Nienackiego Dagome iudex ;-)

Co do szalonego pomysłu duszenia dziewczyn to nie pozwalam ;-)

Bo wszyscy dobrze wiedzą iż Kobiety są kwiatem życia mężczyzny i gdyby nie one nasze życie było by tylko odcieniami szarości nie wartymi przeżycia ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

wstałam i idę się edukować. jak można w sobotę przed 8 nie spać...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Pomyśl, że ja wstałam przed siódmą. Powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Udało mi się pobrać "Once Upon A Nightwish" po angielsku, wersja skan-ebook z chomikuj. Ktoś chce na e-maila?


Muszę to przetworzyć. Poczekajcie chwilę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że chcę ;)

 

magdalena.nieminen@rocketmail.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Szymek_woj@wp.pl

Również poproszę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

To musicie poczekać. To ma 182 strony, a ja przerobiłam dopiero 15.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do szalonego pomysłu duszenia dziewczyn to nie pozwalam ;-)

No właśnie, jak tak można?

Bo wszyscy dobrze wiedzą iż Kobiety są kwiatem życia mężczyzny i gdyby nie one nasze życie było by tylko odcieniami szarości nie wartymi przeżycia ;-)

Co by do było jak by nie było?

 

@Morderca

A co wy przerabiacie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Ancient. Mam w posiadaniu skan-ebook "Once Upon A Nightwish" po angielsku, ale poczta nie chce wysłać, bo to ma prawie 160MB. Przerabiałam to na jpg, które połączyłam w 4 archiwa rar. Zaraz wam wyślę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dużo ma stron?

 

Skoro niema po polsku, to dlaczego pobrałaś z chomikuj?

 

A ja znalazłem pdf: http://www.mediafire.com/?tn0hmfhhq9r4kqc

 

Jak chcesz to wrzucaj pliki, ale znalazłem dość dużo linków.

 

http://ebookee.org/Once-Upon-A-Nightwish_605505.html

 

http://filetram.com/mediafire/once-upon-a-nightwish-pdf-8969516796

 

https://www.google.pl/search?q=skan+ebook+once+upon+nightwish&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

 

A nie wiem co to jest http://www.bazillionpoints.com/files/BazillionPoints-Nightwish-chapfiveexcerpt.pdf ?

 

p.s.

skan ebooka? :D jak można zeskanować ebook, skan w postaci ebook

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.