Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

aby wyjechać to też trzeba mieć za co ,a marzy mi się Finlandia albo Rosja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja mama chce jechać do Rosji, to może cie podrzuci. Moim życiowym celem jest Finlandia albo Szkocja. Dom Jamesa Bonda na wrzosowisku będzie kiedyś mój :devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie za to marzy się prywatna Dacza kolo lotniska Instytutu im Zukowskiego pod Moskwą

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mówisz mi o czymś, o czym nie mam pojęcia :D ale ok. Mnie Rosja zniechęca. Chyba za dużo internetu o_o


A tak na boku: mamy własną jedną stronę Pogadalni ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja cale 8 godzin byłem na słońcu :D, zero zachmurzenie jedna chmurka w oddali, masakra.

 

Być w gimnazjum jest przesranie, niektórym się wydaje, że nie wiadomo kim są, etap dorastania. Jak to ministerstwo potrafi uprzykrzyć komuś życie, wrzucić tak wielu uczniów z nie pewną osobowością (w pakiecie z arogancją i przecenianiem siebie).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak na dworze jest więcej niż 25 stopni, to dla mnie to jest komunikat, że nie należy wychodzić z domu. Dlatego podziwiam Ancient.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Głowa boli, chyba nos sobie opaliłem :D i kawałek czoła.

 

A wyobraź tak sobie, że niektórzy tak cały dzień kopią ziemniaki, albo w pomidorach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mam uczulenie na słońce, mam dopiero przesrane... :( Czy zima czy lato to słońce jest, a ja sobie cierpię.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ancient Nie strasz mnie. Mojemu tacie się chce własnych ziemniaków. Kiedy to zrealizuje, to przenosze się do babci.


Biedna Maggie. Ale popatrz pozytywistycznie, masz konkretny powód żeby wyjechać do mroźnej Finlandii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spokojnie może szklarnie zbuduje, albo pod folią. Ale pod folią może być gorąco :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raczej nie. W każdym razie nic o tym nie mówił. Ale gdziekolwiek by to było, i tak będzie gorąco.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Invidia tak biedna ja. A z tą Finlandią to nie najgorszy pomysł xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grabiłem patyki tak właściwie. Łyse drzewa, krajobraz nie za fajny, muzyki nawet nie mogłem słuchać, wszystko mnie irytowało. Odpaliłem sobie album Aquaria: A Liquid Blue Trances (Diane Arkenstone), aż wiaterek zaczął powiewać :). Mózg ochłonął trochę.

 

Maggie i co nic nie da się poradzić z tym uczuleniem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ancient nie jest tak źle, kiedyś miałam 100 razy gorzej, teraz jest łagodniej. Wystarczy porządny krem z filtrem, a jak nie to mam nienaturalne rumieńce. Jeszcze sobie ktoś pomyśli, że to na jego widok i co będzie? :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to jak tak mówisz to niedługo będziesz mogła po słońcu skakać ;)

 

Tego błękitnego nieba,

już mi dzisiaj nie potrzeba.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

a do mnie się ludzie uśmiechają, a ja myślę potem o nich przez kilka dni -,-

Share this post


Link to post
Share on other sites

No niektórzy potrafią robić takie wrażenie, a ty i tak za cholere nie dowiesz się o co chodzi, życie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

a dzisiaj przechodziłam przez przejście i jakiś facet zaczął cofać i mnie "potrącił" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Wrażenie, wrażeniem. Ja tego kogoś znam -,-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szymek się na mnie obraził, zaraz dostanę depresji... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Maggie, przez chłopaka? Nawet pzez Szymka nie warto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.