Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Nie znasz się :P

 

taa... akurat ja się nie znam :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Nie znasz się :P

 

taa... akurat ja się nie znam :P

 

No nie :P Tak samo jak się nie znasz na krótkich/długich włosach Adriana xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Zaje*isty", to była ironia? ; P Temat może być ciekawy zależy jakie masz utwory. Na czytanie lektur to już chyba za późno.

 

Tak ;x

I nie jest ani trochę ciekawy ; o masakra jakaś.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Escapist - to jest moje kobiece spojrzenie na pewne sprawy :P ale spoko, lubię też Crapentera :P

 

@Nymphetamine - to po co wybrałaś taki temat :O trzeba było brać coś prostego i przyjemnego :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Zaje*isty", to była ironia? ; P Temat może być ciekawy zależy jakie masz utwory. Na czytanie lektur to już chyba za późno.

 

Tak ;x

I nie jest ani trochę ciekawy ; o masakra jakaś.

 

Dlaczego taki wybrałaś? Ja na początku miałam temat "Wizja przyszłości na podstawie wybranego utworu literackiego i filmu". Potem stwierdziłam, że za dużo książek musiałabym przeczytać, a sci-fi nie należy do moich ulubionych. Zmieniłam na "Motyw drogi w literaturze, filmie i sztuce" i w tym czuję się dobrze. Książki które wybrałam przeczytałam od dechy do dechy. Film łatwizna, a obraz masz przed sobą więc można improwizować. Obawiam sie tylko, że stres mnie zeżre i wszystko pójdzie w p...u

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Wizja przyszłości na podstawie wybranego utworu literackiego i filmu" - to fajny temat :) i myślę, że wcale nie trzeba by było tak dużo czytać :P ale to już własny wybór ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chodzi o to, że do mojego aktualnego tematu nie musiałam nic czytać, wybrałam sobie takie jakie chciałam i czytałam już wcześniej. Do tamtego koniecznie bym musiała. Ahhh, to moje lenistwo...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Chyba najdłużej byłam "bałwankiem" ;x

 

dzisiejszy strajk o głowy nie wyszedł :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

No własnie widzę :P O ty bałwanie, ty! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
O ty bałwanie' date=' ty! [/quote']

Po tej naszej pięknej akcji brzmi jak komplement :D

 

 

Nie widzę waszych musicbarów :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Bo tak miało zabrzmieć :happy:

 

A musicbarów nie widać już jakiś czas, nie wiadomo, dlaczego :( Ja właśnie słucham Within Temptation - The Truth Beneath The Rose z Black Symphony :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Ja to mam szczęście! Coś ciekawego będzie w ramach XI Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki (wykład o Finlandii) i to oczywiście w połowie moich lekcji. I w dodatku na historii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Morderca - ja bym sobie podarowała historię :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Liczę zadanie z fizyki. Sprawdzam wynik w odpowiedziach - zupełnie inny od mojego. Stwierdzam, że gdybym zamiast dodania, odjął w pewnym momencie, to by mi wyszło. No więc pozmieniałem znaki. Jeszcze nie wiem dlaczego, ale pozmieniałem. Mówię Wam, to jest wyższa nauka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mówię Wam' date=' to jest wyższa nauka.[/quote']

Tak, racja. Jak cos nie wychodzi, to się tu przytnie, tam doda i git, bo się z kluczem zgadza XD

 

Skończyłam swoje pierwsze w zyciu tłumaczenie *.* Jestem z siebie dumna normalnie ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja czerpię ze wszystkiego po trosze; z gotyku, coś hipisowskiego, coś steampunkowego, coś cygańskiego, jakieś rockowe/rock n' rollowe rzeczy i trochę prostych rzeczy bez żadnej przynależności... kochana starsza siostrzyczka uważa mnie za wariatkę i się do mnie nie przyznaje momentami ze względu na niektóre moje kreacje z kosmosu - czasem lubię ubrać się jak wariatka i dobrze mi z tym :happy:!

 

Odbiło ci, zbzikowałaś, dostałaś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci. :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Zamiast tłumaczyć Studio 6 siedzę i tłumaczę piosenki, brawo ja!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja godzinę temu xP

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

To dobiję do 2000 scrobbli na lastfm (5 piosenek jeszcze :happy: ) I biorę się za pisanie CV i listu motywacyjnego na przedsiębiorczość ... :dodgy:

 

Łaaaa mój musicbar powrócił!!!!!!! Buahahahhaha :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.