Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Guest Simo

Ja jestem w pierwszej klasie i wszystkie zamknięte zrobiłem bezbłędnie xd Tych z udowadnianiem nie robiłem, bo mi się nie chciało, a pozostałe otwarte zrobiłem też bezbłędnie xd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem w pierwszej klasie i wszystkie zamknięte zrobiłem bezbłędnie xd Tych z udowadnianiem nie robiłem, bo mi się nie chciało, a pozostałe otwarte zrobiłem też bezbłędnie xd

 

Geniusz : D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja jestem w pierwszej klasie i wszystkie zamknięte zrobiłem bezbłędnie xd Tych z udowadnianiem nie robiłem, bo mi się nie chciało, a pozostałe otwarte zrobiłem też bezbłędnie xd

 

Geniusz : D

 

Rozszerzona matma xd Na sprawdzianach mamy trudniejsze zadania niż cała ta matura razem wzięta :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

LOL! z matmy prawdopodobnie wyciągnę 60% xD

 

Z samych zamkniętych wyciągnęłam 30%. Co do otwartych to nie wiem. Orłem nie jestem więc najważniejsze dla mnie było dobić do tej minimalnej. Jeszcze tylko ustne, zawodowe w czerwcu i 'bye bye beutiful' : )

 

Właśnie sprawdziłam wyniki ... maks. 80% mi wyszło. Poniżej 70% nie powinno zejść ;d

Mogło być kurde lepiej, takie głupie błędy, że masakra :<

Z otwartych zad. nie robiłam tego 'udowodnij' i 'wykaz, ze'. No i na zamkniętych straciłam aż 6-7 pkt. Strasznie zła jestem na siebie, taka łatwa matura.

 

 

Jestem zdania, że te wszystkie logarytmy, ciągi i inne pierdoły mi się do niczego w życiu nie przydadzą, stąd moje podejście. Tym bardziej jeśli w planach mam tylko studia zaoczne. Byle zdać. Co z tego, że masz wiedzę teoretyczną, a w praktyce null...


LOL! z matmy prawdopodobnie wyciągnę 60% xD

 

Z samych zamkniętych wyciągnęłam 30%. Co do otwartych to nie wiem. Orłem nie jestem więc najważniejsze dla mnie było dobić do tej minimalnej. Jeszcze tylko ustne, zawodowe w czerwcu i 'bye bye beutiful' : )

 

Właśnie sprawdziłam wyniki ... maks. 80% mi wyszło. Poniżej 70% nie powinno zejść ;d

Mogło być kurde lepiej, takie głupie błędy, że masakra :<

Z otwartych zad. nie robiłam tego 'udowodnij' i 'wykaz, ze'. No i na zamkniętych straciłam aż 6-7 pkt. Strasznie zła jestem na siebie, taka łatwa matura.

 

 

Jestem zdania, że te wszystkie logarytmy, ciągi i inne pierdoły mi się do niczego w życiu nie przydadzą, stąd moje podejście. Tym bardziej jeśli w planach mam tylko studia zaoczne. Byle zdać. Co z tego, że masz wiedzę teoretyczną, a w praktyce null...


LOL! z matmy prawdopodobnie wyciągnę 60% xD

 

Z samych zamkniętych wyciągnęłam 30%. Co do otwartych to nie wiem. Orłem nie jestem więc najważniejsze dla mnie było dobić do tej minimalnej. Jeszcze tylko ustne, zawodowe w czerwcu i 'bye bye beutiful' : )

 

Właśnie sprawdziłam wyniki ... maks. 80% mi wyszło. Poniżej 70% nie powinno zejść ;d

Mogło być kurde lepiej, takie głupie błędy, że masakra :<

Z otwartych zad. nie robiłam tego 'udowodnij' i 'wykaz, ze'. No i na zamkniętych straciłam aż 6-7 pkt. Strasznie zła jestem na siebie, taka łatwa matura.

 

 

Jestem zdania, że te wszystkie logarytmy, ciągi i inne pierdoły mi się do niczego w życiu nie przydadzą, stąd moje podejście. Tym bardziej jeśli w planach mam tylko studia zaoczne. Byle zdać. Co z tego, że masz wiedzę teoretyczną, a w praktyce null...

Share this post


Link to post
Share on other sites

TheEscapist

Haha też miałam rozszeżoną matmę xD i rzeczywiście sprawdziany były trudniejsze ;d ale troche ujowo, że innymi sposobami robiliśmy wszystko i w ogóle .. a szkoda gadać xD

 

BlackSymphonia

Co zrobisz, taki kraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

TheEscapist

Haha też miałam rozszeżoną matmę xD i rzeczywiście sprawdziany były trudniejsze ;d ale troche ujowo, że innymi sposobami robiliśmy wszystko i w ogóle .. a szkoda gadać xD

 

BlackSymphonia

Co zrobisz, taki kraj.

 

Ostatnio rozmawiałem ze znajomym z podstawy o trygonometrii i coś tam na liczenie ze wzoru jedynkowego. On w ogóle nie wiedział co to, po prostu rysował trójkąt prostokątny, wpisywał, że skoro sin był 2/3 to jeden bok był 2, drugi 3, trzeci z Pitagorasa i miał wszystko ;_;


łaaaaa grzmi ♥333 !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymphetamine nie rozszeŻaj tak ;_; dziś ju po obu poziomach z angielskiego. Podstawa? Banał. Ale na karcie odpowiedzi przypadkiem poprawna odpowiedź zaznaczyłem jako błąd ;_; zrobiłem adnotację nad "poprawna". Ale to komputer ;_; i setki nie będzie ;_; rozszerzenie? OMG. Co to było... Znaczy pierwsza część łatwa. Druga? Zmiłuj się Borze. Odwrotność próbnej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Dnia 13 stycznia każdego roku będziemy obchodzić St. Adrian's Day! xDDDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrian został kanonizowany? :happy: Się chłopak postarał xDDD.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Tak, został kanonikowany przez Freyję i mnie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, został kanonikowany przez Freyję i mnie :D

 

Za wspaniałomyślny całokształt ;) , czy za coś szczególnego?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Za robienie koszulek xD Nie pytaj, za dużo tłumaczenia :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

pewnie i to i to :P

 

To bardziej Szymek Go wychwala, niż ja ale...

... tak mi się skojarzyło z St. Patric's Day i sparafrazowałam...

i potem wyszło, że przyjmemy za ten Święty Dzień Jego urodziny XD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Miała być data powstania DE, ale nie wiemy kiedy to było, więc obraliśmy za dzień święty datę urodzin naszego Sainta :D Była łatwiejsza do zdobycia :D Wujek fejsbuk mi powiedział to bez problemu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli Adrian to totalne bożyszcze :happy:.

 

Btw. Ciekawe czy któregoś dnia będziemy mieli własne forumowe koszulki? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ale Adi nie kłamie :happy:

 

Freyja, odpowiem tutaj - nie wiem, jaką xD Za to matma Adiemu CUDOWNIE poszła :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli Adrian to totalne bożyszcze .

Ja tego nie powiedziałam :dodgy:

 

Freyja' date=' odpowiem tutaj - nie wiem, jaką xD Za to matma Adiemu CUDOWNIE poszła [/quote']

Dobrze robisz, bo ja żem się rozpędziła i tam walnęłam posta :P zamiast w pogadalni...

 

Ponawiam pytanie: matma rozszerzenie? (zakładam, że tak - w końcu na informatyce, grafice i innych takich technikaliach się zna XD)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Czyli Adrian to totalne bożyszcze :happy:.

 

Btw. Ciekawe czy któregoś dnia będziemy mieli własne forumowe koszulki? ;)

 

Mogą być, trzeba tylko Adiego odpowiednio zmotywować, co dziś próbowałem zrobić :P


Ponawiam pytanie: matma rozszerzenie? (zakładam, że tak - w końcu na informatyce, grafice i innych takich technikaliach się zna XD)

 

Matma podstawa na bodajże 50% xDDDDDDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites
trzeba tylko Adiego odpowiednio zmotywować

Już został Uświęcony... czekamy na ... kurczę bez beatyfikacji :happy: ! Szybki jest, skubaniec XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piszę właśnie opis postaci do zgłoszenia na larpa steampunkowego... To jest zue, bo nie lubię kiedy ktoś mi mówi jak moja postać ma wyglądać i co ma robić... Ale cóż, nie da się inaczej. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.