Jump to content
Sign in to follow this  
Sølvi

HIM

Recommended Posts

no jeżeli chodzi o teksty HIM to na pewno nie są one skierowane do zbyt wymagającego słuchacza :P ale za to ich pokochałam. do czerpania przyjemności z, nazwijmy to, głębokich tekstów mam innych wykonawców. HIM jest dla mnie przyjemnością i w dużej mierze powrotem do młodości :) no i to jeden z pierwszych zespołów, które poznawałam sama od początku. wcześniejsze moje doświadczenia muzyczne były doświadczeniami mojej starszej siostry. kiedyś ja uczyłam się od niej - teraz obie uczymy się od siebie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale oni już wszyscy starzy... ja ich najlepiej pamiętam i kojarzę z Razorblade Romance xD

 

 

Ville jest jak Johnny Depp - nie starzeje się. Znaczy nie zmienia się z wiekiem. On po prostu jest. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sami - ale mnie to dobija, o widzę ile mi lat przybyło... to takie smutne...:confused:

jak zaczynałam ich słuchać byli tacy piękni i młodzi. teraz są tylko piękni... no, może nie wszyscy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i doczekaliśmy się nowego teledysku:

 

nie wiem czemu, ale Ville skojarzył mi się z Ozzym xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i doczekaliśmy się nowego teledysku:

 

nie wiem czemu, ale Ville skojarzył mi się z Ozzym xD

 

Wrzuciłam stronę wcześniej :D

Choć tu widzę w lepszej jakości ;)

Już niedługo... ^^

 

Zobaczymy, ja chyba i tak największy sentyment mam do LM:

[video=youtube]http://youtu.be/3fjrEWf6W8I

 

"If you wanna save her

then first you'll have to save yourself

if you wanna free her from the hurt

then don't do it with your pain

if you wanna see her smile again

don't show her you're afraid

cause your circle of fear is the same..." ♥ :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

new video ^.^

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio bardzi słucham Him, zagłębiłam sie w ich twórczość, ale Tears on Tape nie podoba mi się. Jedynie piosenka tytułowa, W.L.S.T.D., Into the Night" i Love Without Tears. A pozstałe nie i już. Próbowałam się wsłuchiwać, parę razy nawet.. i nic. Może to album, który potrzebuje kilkunastu przesłuchań, żeby dobrze 'wsiąknąć"? Albo po prostu jest zły?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Evi nie podoba mi się ten teledysk :P

Pierwsze skojarzenie miałam z Wings of the Butterfly, ale tamten jest lepszy ^^

 

Ostatnio bardzi słucham Him' date=' zagłębiłam sie w ich twórczość, ale Tears on Tape nie podoba mi się. Jedynie piosenka tytułowa, W.L.S.T.D., Into the Night" i Love Without Tears. A pozstałe nie i już. Próbowałam się wsłuchiwać, parę razy nawet.. i nic. Może to album, który potrzebuje kilkunastu przesłuchań, żeby dobrze 'wsiąknąć"? Albo po prostu jest zły?[/quote']

Też jakoś mnie nie zaczarował, wydaje mi się lepszy od Screamworks, ale to nie to czego się spodziewałam po "powrocie do mocniejszego grania".

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja sobie tak od wczoraj słucham HIM... odkopałam płyty, które kiedyś ściągnęłam żeby przesłuchać i jakoś mi to umknęło. muszę powiedzieć, że zakochuję się na nowo. Uneasy Listening mnie zaczarowało ♥ hehe.świetne remixy, IMO, mam teraz zupełnie nowe, świeże spojrzenie na stare utwory. niektóre z remixów wydają mi się nawet lepsze od oryginałów ;)

z VD zakochałam się w Song or Suicide ♥ reszta - jak początkowo, nadal mnie nie porywa ;) ale jak sobie gdzieś tam w tle brzęczy to na pewno nie przeszkadza :)

za chwilę zabiorę się za Ultra Rare Trax ^.^ i Screamworks, którego nigdy chyba nie posłuchałam w całości w jakimś skupieniu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłam wczoraj na Ursynaliach i bardzo mi się podobało. Ville jest w dobrej formie. Widziałam się z chłopakami w hotelu są bardzo mili i zabawni :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłam wczoraj na Ursynaliach i bardzo mi się podobało. Ville jest w dobrej formie. Widziałam się z chłopakami w hotelu są bardzo mili i zabawni :)

 

zazdroszczę... zawsze chciałam iść na ich koncert, a jeszcze bardziej chciałam zamienić z nimi choć słowo... ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może będzie niedługo okazja ^^ Wydaję mi się, że im się podobało i Ville powiedział, że ma nadzieję że wkrótce znów się zobaczymy. Mam nadzieję, że nie każą nam czekać kolejne 11 lat na koncert w Polsce :) jak ochłonę z emocji postaram się napisać jakąś dłuższą relację :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

czekam z niecierpliwością na tą relację :) szkoda, że wcześniej nie przyjechali... gdyby był jakiś koncert w latach 2002-2007 to na pewno by mnie tam nie zabrakło ;) ale jak będzie jakiś w przyszłości to może też się wybiorę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O Agnees widziałam zdjęcia na fb i mówisz, że trochę z nimi pogadałaś? To zazdroszczę :D. I czekam na dłuższą relację :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Znajoma mnie namówiła na przesłuchanie ich dyskografii... I nawet szczerze powiedziawszy, nie jest źle xD Widocznie dotychczas trafiałem na jakieś utwory nadające się na papier toaletowy, a nie na muzykę... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znalazłam to w malutkim sklepiku z płytami za 4 funty. Ale i tak się cieszę, bo nie mam żadnej płyty HIM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy teledysk panów z HIM pojawił się dziś na Vevo ;) Podoba się? Mnie trochę irytują miny, które serwuje Ville... A teledysk, szczerze mówiąc niczym szczególnym się nie wyróżnia. Ale heartagram na końcu ♥

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkryłam ten zespół dość niedawno, i... od razu się zakochałam. Teraz jest to, razem z Nightwish, moja ulubiona kapela. Ich utwory mają teksty bardzo bliskie mojej duszy. Są mroczno - romantyczne, tak jak ja. Ville Valo ma piękny, męski, zmysłowy wokal, jest bardzo utalentowanym kompozytorem i tekściarzem, charyzmatycznym liderem no i jest cholernie przystojny. Moje ulubione piosenki HIM to "Right Here In My Arms", "Join Me In Death", "Heartkiller", "Pretending", "Razorblade Kiss", a przede wszystkim cudowna ballada "Close To The Flame", której mogę słuchać kilka razy dziennie i wcale mi się nie nudzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też swojego czasu byłam fanką HIM i jestem w posiadaniu kasety (!) "Razorblade Romance". Wówczas (lata szkolne) nie miałam jeszcze bladego pojęcia o tym, jak bardzo fiński metal wciągnie mnie w przyszłości. Gdybym miała możliwość, wybrałabym się w tym roku na koncert Finów do warszawskiej Stodoły. Zwłaszcza, że to OSTATNIA okazja, by zobaczyć i usłyszeć ich na żywo. Grupa po 26 latach aktywności ogłosiła zakończenie kariery i w tym roku zamierza pożegnać się z fanami na dobre.

Tak więc, Gabi, jeśli tylko chcesz i masz możliwość, 28 listopada bądź w Warszawie :)

A moje uwielbienie dla tego zespołu zaczęło się od coveru Chrisa Isaaca.

[video=youtube]http://https://www.youtube.com/watch?v=8oYodfK4DkE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj rany, bardzo bym chciała pójść na ich koncert w listopadzie, ale ja trochę boję się pójść sama do klubu, przecież mam dopiero 15 lat... A tata nie przepada za muzyką HIM, więc nie mam raczej z kim pójść. Żadna moja starsza koleżanka ich nie słucha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.