Jump to content
beatag60

Ulubione miejsce w Polsce

Recommended Posts

mniam.

Ja z orzechem to pewnie dobre. Jadę do Torunia *___*

Share this post


Link to post
Share on other sites

mniam.

Ja z orzechem to pewnie dobre. Jadę do Torunia *___*

 

Ja już nie lubię Torunia, bo parę lat temu z Kopernikowych cukierni wycofali moje ukochane Tango - najlepsze wspomnienie z dzieciństwa. :<

 

Chyba Jil już tego nie ma xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojadę do Ministerstwa Cukierników Toruńskich i zarządam ich powrotu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jadłam je ostatni raz jak miałam 3 latka i dalej pamiętam, że to najlepsze, co mnie w życiu spotkało.

Tak, to te. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyżby przeterminowane? xD Takie tam, kilka lat ich nie produkują...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim ulubionym miejscem są Mazury: tu się urodziłam (w Szczytnie) i wychowałam więc ten region jest mi najbliższy i pewnie zawsze taki będzie. Ogólnie cała Polska mi się podoba i każdy jej region jest dla mnie ważny i piękny i myślę, że nawet gdybym mieszkała w innej części kraju i tak bym czuła się jak w domu.

Jest tyle miejsc w Polsce, które chciałabym odwiedzić...może kiedyś się uda, zacznę chyba od odwiedzania rodziny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje ulubione miejsce w Polsce to Przysłop Miętusi w Tatrach. Jako dziecko jeździłam z rodzicami i bratem w góry i Przysłop był miejscem, które zawsze odwiedzaliśmy. Będąc w gimnazjum, czyli po jakichś 6 latach miałam okazję znów tam pojechać. Niby się nie pamięta wielu rzeczy z dzieciństwa, ale jak zobaczyłam te widoki, głęboko ukryte wspomnienia ożyły. Często wspominam to miejsce i żałuję, że mieszkam tak daleko od gór...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.