Jump to content
Endless Forms

Najlepszy album koncertowy Nightwish

Który według Was jest najlepszy?   

16 members have voted

  1. 1. Który według Was jest najlepszy?

    • From Wishes to Eternity
      1
    • End of Innocence
      0
    • End of an Era
      7
    • Made in Hong Kong (And in Various Other Places)
      0
    • Showtime, Storytime
      6
    • Vehicle Of Spirit
      2


Recommended Posts

Serce mówi, że End of an Era, a rozum, że Vehicle of Spirit. Niemniej oddałem głos na EoaE. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbardziej wyróżniam End of an Era. Jest to genialne muzyczne widowisko z ogromną sceniczną magią i nietuzinkowym klimatem.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

End of an Era to dla mnie przełomowe video! To nie tylko przepiękny show, pełen wzruszajacych momentów, zorganizowaney z wielkim rozmachem jak na owe czasy, ale niesamowita muzyczna uczta! Do dziś, po tylu latach od wydarzenia, gdy wrzucam DVD, mam gęsią skórkę słuchając niektórych utworów. Mimo tego, co stało się później, zespół dał z siebie wszystko, nie czuło się tej tej złej aury, bez cienia złych emocji. Jak gdyby nigdy nic. I bardzo podziwiam Tuomasa, który przecież niedługo po koncercie wręczył Tarji słynny list. Co on musiał czuć w czasie tego występu? Chyba dlatego jest to dla mnie najlepsze video zespołu. Oczywiście wielbię też najnowsze VOS, jest to show na najwyższym poziomie, ale jest tu dla mnie trochę technicznych niedociągnięć, szczególnie na Wembley, ale to nic w porównaniu z ogromną przyjemnością oglądania zespołu na żywo :)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda że można wybrać tylko jeden, EoaE jest świetny pod względem poziomu wokalno-instrumentalnego, szczytowa forma wszystkich członków. Ale From Wishes jest też wspaniały, bo były zapomniane potem utwory, natomiast Showtime jest świetną aranżacją klasyków mniej pompatyczny a bardziej z pazurem niż tamte. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.