Jump to content
Sign in to follow this  
Nightfall

Molly Nilsson

Recommended Posts

Robię wszystko, żeby nie robić tego co powinnam i zakładam nowy temat :)

 

"Molly Nilsson to szwedzka wokalistka, mieszkająca obecnie w Berlinie. Muzykę i teksty tworzy samodzielnie. Określa samą siebie jako: "one man band".

Połączenie synthpopowych loopów z archaicznym automatem perkusyjnym to tło do pięknych, wrażliwych tekstów, które Molly wyśpiewuje dream popowym wokalem. Całość jest opatrzona ciepłymi, prostymi melodiami.

Do tej pory wydała pięć albumów i wszystkie są w podobnej estetyce: "These things Take time" (2008), "Europa" (2009), "Follow The Light" (2010), "History" (2011), oraz "The Travels" (2013)."

Garść słów z mojej strony. Od jakiegoś czasu jej słucham i bardzo polubiłam ;)

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo zaciekawiła mnie ta wokalistka :) Wszystkie piosenki, które tu zamieściłaś bardzo mi się spodobały. Molly miejscami ma głos podobny do Florence Welch tylko spokojniejszy.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję,że zdasz relację tutaj :) Który album Molly polecasz posłuchać najpierw? Tak na marginesie obserwuje Cię na laście i Twój gust muzyczny jest świetny Nightfall!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli taki koncert w przyszłości będzie w mojej okolicy, to jasne :) Ja zaczęłam od These Things Take Time, bo on jest dostępny na Spotify i bardzo mi spasował, więc możesz też spróbować ;) Dzięki za miłe słowa, może coś Ci się spodoba z tego, co tam słucham ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za szczerość się nie dziękuje :D Kilku wykonawców z Twojej biblioteki mnie zaciekawiło :) Masz gg albo facebooka? Chciałabym pogadać o muzyce i ciekawych artystach :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok :)


Nightfall tu na DE skrzynka mi nie działa i nie mogę przedostać się do wiadomości :( Na profilu mam link do facebooka swojego także możesz wysłać wiadomość tam :) Jeśli nie masz fb to na laście możesz wysłać wiadomość z numerem gg ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.