Jump to content
Sign in to follow this  
Nightfall

Laura Macabrescu

Recommended Posts

Pewnie część z Was o niej słyszała :) Biografia itd jest na FB fanpage:

 

https://www.facebook.com/pg/makabresku.fairy.tales/about/

 

Robi niesamowite baśniowe, symboliczne zdjęcia, jak dla mnie hipnotyzujące i pełne emocji. Jest z Krakowa i mam z nią wspólnych znajomych, nawet jednemu koledze z liceum robiła sesję.

 

Znacie jej prace? Podobają się wam czy raczej nie? Zapraszam do rozmowy :)

 

Kila wybranych zdjęć:

 

laura-makabresku-04-1.jpg

 

 

heart_of_the_forest_by_laura_makabresku-d9qa3z2.jpg

 

 

 

 

SetWidth940-framed-laura-makabresku.png

 

laura-makabresku-2013-01-23-003.jpg

 

laura_makabresku_003.jpg

 

9.jpg

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwielbiam ten typ fotografii! Talentu tylko pozazdrościć. Zdjęcia robione przez Laurę cechują się niepowtarzalnym klimatem. Mogłabym oglądać je godzinami. Wiele z jej zdjęć można znaleźć również na tumblr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słyszałam, że podobno choruję na schizofrenię stąd takie nietypowe pomysły na zdjęcia :)

 

Jestem też ciekawa skąd pani Kamila (bo to jej prawdziwe imię) bierze wypchane zwierzęta, które są na tylu fotografiach :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo szanuję wszelakich artystów, którzy posiadając problemy psychiczne potrafią tworzyć taką sztukę :)! Może skądś je wypożycza albo kolekcjonuje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To coś więcej niż zdjęcia. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Te obrazy, wizje są niezwykle inspirujące i intrygujące...

Dzięki @"Nightfall" za podzielenie się z nami twórczością Laury :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem Satu, bardzo możliwe, że je wypożycza, a może ktoś z jej rodziny zajmuje się wypychaniem zwierząt :)

Nie ma za co Adrian, pooglądaj pozostałe prace - są świetne :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak a propos twórczości Laury jesteście otwarci na tego typu fotografię czy jesteście raczej zwolennikami ,,klasycznych" zdjęć?Gdyby ktoś zaproponował Wam udział w sesji zdjęciowej w klimatach twórczość owej fotograf przyjelibyście propozycje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak a propos twórczości Laury jesteście otwarci na tego typu fotografię czy jesteście raczej zwolennikami ,,klasycznych" zdjęć?Gdyby ktoś zaproponował Wam udział w sesji zdjęciowej w klimatach twórczość owej fotograf przyjelibyście propozycje?

Lubię takie zdjęcia, ale mimo wszystko wolę te "klasyczne". nie miałabym nic przeciwko udziałowi w takiej sesji, fajnie się to ogląda, jednak sama nie zdecydowałabym się na taką twórczość. I to nie ze względu na własne ograniczenia, po prostu nie czuję tego tak mocno ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiejsze zdjęcie

 

16463006_1407472859283882_2737761811463556321_o.jpg?oh=a08a3b7350db87eeb496b2b4040a89fe&oe=59040FE1

 

Ja bym bardzo chciała mieć zdjęcie zrobione przez Laurę. Ona czasem szuka modelek na FB, ale proporcji "modelkowych" nie mam, więc nawet nie próbuję ;p

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie gadajcie głupot, dziewczyny! Modelki foto (zwłaszcza do zdjęć nie modowych) nie muszą mieć specjalnych proporcji! Mają się podobać fotografowi i pasować do jego koncepcji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak patrząc na dziewczyny, które są na jej zdjęciach to są dość wysokie(chyba, bo ciężko wyczuć to na zdjęciu), bardzo szczupłe i zwykle mają piękne długie włosy ;D Ale może masz rację i wszystko zależy od konceptu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak patrząc na dziewczyny, które są na jej zdjęciach to są dość wysokie(chyba, bo ciężko wyczuć to na zdjęciu), bardzo szczupłe i zwykle mają piękne długie włosy ;D Ale może masz rację i wszystko zależy od konceptu :D

 

Wiesz, jeśli tylko chcesz, to myślę że warto korzystać z każdej okazji, jaka się nadarza, aby spełniać marzenia ;) i nie patrzeć na to co inni mogą pomyśleć. Nie dowiesz się, póki nie spróbujesz ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli kiedyś znów ogłosi, że kogoś szuka, to napiszę. W sumie nie mam nic do stracenia - jeśli się nie uda nic się w życiu nie zmieni :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyjaciele,

zaraz po Świętach ruszam do pracy nad nowymi Obrazami, które będę realizować na terenie Krakowa. Szukam kobiet, które chciałyby ze mną współpracować jako modelki (nie zależy mi na doświadczeniu, ale istotne są dla mnie w związku z konkretnymi pomysłami: długie włosy, niebieskie oczy, harmonijna, spokojna twarz i szczupła sylwetka).

Proszę Was o kontakt przez wiadomość prywatną na facebooku, bądź przez e-maila: laura.makabresku@gmail.com

A skoro już mamy okazję spotkać się w słowach, życzę Wam, Przyjaciele, czułych, pełnych delikatności i błogosławieństwa Świąt Wielkiej Nocy. Niech otaczają Was sami życzliwi ludzie i Wy tacy bądźcie dla innych!

Ściskam najmocniej

Laura

Laura szuka modelek. Cóż, jak przypuszczałam nie spełniam prawie żadnego kryterium, ale zostawiam tutaj jej wpis, może akurat którąś z was zainteresuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laura szukała par do zdjęć i zgłosiłam się z moją parą. Wydawało się, że jest zainteresowana - najpierw poprosiła o przysłanie naszych zdjęć, później pytała, czy możemy dojechać na zdjęcia w określone miejsce. Zapytałam o szczegóły i dostałam na drugi dzień odpowiedź, że jednak wybrała kogoś innego, ze swoich znajomych. Niby nic niemiłego się nie stało, ale jednak trochę smutek. Ale jak mówiłam, niebieskookich kobiet z pięknymi włosami, pasującymi do jej zdjęć jest dość na świecie i bez sensu robić sobie nadzieję ;) Szkoda, bo zaczęłam marzyć, że wydarzy się w życiu coś nietypowego i magicznego ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.